Як подивитися тип пам'яті. Як визначити тип карти пам'яті.

Переглянути тип використовуваної в комп'ютері або ноутбуці пам'яті можна, розібравши апарат або скориставшись спеціальними тестовими програмами. Перший спосіб більш надійний, проте, не завжди доступний. Другий же метод визначення тип а пам'яті набагато легше.
Вам знадобиться
  • викрутка, програма Everest
Інструкція
1
Якщо ви вирішили збільшити обсяг оперативної пам'яті, використовуваної в вашому комп'ютері (ноутбуці), то необхідно подивитися тип встановленої в ньому пам'яті . Для цього відкрийте кришку пристрою і витягніть плати пам'яті з їхніх гнізд. Природно, перед цим не забудьте вимкнути комп'ютер і відключити його від електромережі. Врахуйте, що карти пам'яті зазвичай кріпляться всілякими засувками і фіксаторами. Тому, виймаючи планки пам'яті, не варто докладати більших зусиль - краще визначте, що їх утримує. Якщо витягти плату пам'яті скрутно, що нерідко буває в ноутбуках, нетбуках і «десктопних» комп'ютерах, то можна спробувати прочитати написи на планці пам'яті, не виймаючи її.
2
Перепишіть всю виявлену на платі пам'яті інформацію на листок паперу. Зайдіть в інтернет і вбийте в рядок пошуку знайдені на мапі пам'яті написи. Зайдіть на офіційний сайт виробника пам'яті і уточніть всю необхідну інформацію.
3
Якщо фізичний доступ до планок пам'яті неможливий, то встановіть на комп'ютер тестову програму, наприклад Everest. Ця програма найбільш популярна і має зрозумілий навіть любителю інтерфейс. Встановивши або просто скопіювавши програму в окрему папку, запустіть її. В лівому древовидном меню виберіть пункт «Системна плата». При цьому, в правом великому вікні з'явиться необхідна інформація про тип е пам'яті та інших її атрибутах.
4
Щоб отримати більш детальну інформацію про пам'яті, запустіть її тестування. Це займе всього кілька секунд. Виберіть пункт (верхнього) меню «Інструменти» і запустіть «Cache & Memory Benchmark». Через кілька секунд ви отримаєте вичерпну інформацію про тип е пам'яті і всіх її параметрах.
Корисна порада
Визначення типу пам'яті програмним методом не дає 100% гарантії. Тому, перед покупкою краще все ж витягти плати пам'яті з комп'ютера.