Як роблять мультфільми. Як зробити свій мультик.

Мультфільми - це найцікавіша частина дитинства. А багато зберігають свою любов до них і в дорослому житті, тим більше що й мультфільми стають все доросліше і цікавіше.

Роблять мультфільми різними способами, найпопулярніший - створення ілюзії руху за допомогою серії мальованих зображень. Такий можна спробувати зробити з дитиною - намалюйте в товстій зошити або блокноті серію малюнків з деякими змінами від останньої сторінки до першої. Тепер якщо швидко запустити гортання сторінок - вийде невеликий мальований мультік.Но справжня мультиплікація - вельми трудомісткий процес. Спочатку пишеться сценарій фільму, потім малюється безліч картинок, вони фотографуються і монтуються в одне ціле зі швидкістю показу 24 кадру в секунду, додатково накладається і синхронізується звук. Виробництво одного мультфільму може зайняти від декількох місяців до декількох лет.Но менш популярна лялькова анімація. Принцип роботи той же - фотографування та збирання кадрів, але герої - ляльки, на кожному наступному кадрі - мінімальні зміни положення, а при складанні виходить ілюзія двіженія.Все більше набирає обертів комп'ютерна анімація. Після того як в програмі намальовані головні герої і позначені їх основні пози, комп'ютер сам розраховує проміжні переміщення, створюючи мультфільм.Компьютерная анімація і мультиплікація - найперспективніші у розвитку види анімації, які дають максимум можливості реалізації творчих ідей.

Як робити мультфільми самостійно?

Деякі батьки роблять мультфільми вдома з дітьми. Один із способів вже був згаданий вище - малювання серії картинок в блокноті або зошити. Як більш сучасний варіант - малювання картинок в комп'ютері та збирання готового відео за допомогою спеціальних программ.Дома з дитиною можна знімати і лялькові анімації - головними героями можуть стати пластилінові створення, предмети побуту, продукти на кухні і все, що тільки буде цікаво дитині. Наприклад, можна відтворити на кухні колобка і закарбувати це в фільме.Для виробництва такого фільму знадобиться цифровий фотоапарат і багато-багато терпіння, чим більше кадрів буде знято з мінімальними змінами на них, тим плавніше і гарніше вийде відео.Непосредственно для зборки відео можна скористатися однією їх популярних програм, наприклад, Video Spin, ФотоШОУ або VideoMach. Програм для цих цілей випущено множество.Для більш дорослих дітей доступні програми 3-D графіки, щоб малювати мультфільми вже безпосередньо в програмі, без матеріального втілення.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iUCguMteob8