Як розмістити меблі в квартирі.

Багато з нас часто замислювалися, як розставити меблі в квартирі. Деякі люди запрошують дизайнера і обговорюють з ним ці питання, але більшість з нас роблять розстановку меблів самостійно. Адже послуги дизайнера нині не дешеві. Розставити меблі в квартирі можна і без допомоги дизайнера інтер'єру.
Вам знадобиться
  • Меблі, креслення квартири, ваша кмітливість і фантазія.
Інструкція
1
Проблема з розміщенням меблів встає особливо гостро, якщо квартира маленька і місця катастрофічно не вистачає. Адже меблів може бути багато і всю її потрібно якимось чином розподілити по квартирі. Для початку визначте, що вам необхідно придбати з меблів. Намагайтеся купувати дійсно необхідну меблі , а не керуйтеся миттєвим поривом.
2
Намалюйте креслення квартири в масштабі і спробуйте на папері розмістити всю меблі по кімнатах, попередньо вимірявши ширину і довжину кожного предмета меблів. Зробіть декілька варіантів, ретельно обміркуйте кожен.
3
Плануючи розстановку меблів, враховуйте наступні моменти: шафа для одягу є одним з найбільш ємних і важких предметів меблів. Його краще поставити подалі від входу в квартиру, щоб він не заважав проходити. Письмовий стіл найзручніше встановити біля вікна так, щоб світло падало з лівого боку. Стінку, в якій будуть розташовуватися чайний сервіс, книги або інші речі, найправильніше розташувати уздовж стіни в найбільшій кімнаті. Ліжко в спальні слід поставити так, щоб вона виявилася біля стіни і залишала вільним простір в середині кімнати. Різні книжкові полиці потрібно вішати на стіну так, щоб ніхто з мешканців квартири або гостей не бився об них головою і не зачіпав тілом.
4
Якщо у вас вдома є килими або паласи, то на початку розстеліть їх на підлогу. Адже після того, як вся меблі , особливо важка, буде розставлена по квартирі, розстеляти їх буде дуже проблематично.
Зверніть увагу
Запам'ятайте, що меблі повинні поєднуватися між собою за кольором і стилем.
Корисна порада
Меблі необхідно розставляти так, щоб простір в центрі кімнат залишалося вільним.
Не варто думати, що ви не зможете дозволити собі комфортно розмістити всю необхідну меблі в квартирі, тільки тому, що у вас не вистачає на це площі. Насправді, при грамотному плануванні можна розставити будь-яку меблі навіть в самій маленької кімнаті .
Вам знадобиться
  • План квартири
  • Розміри меблів
Інструкція
1
Приступити до планування перестановки меблів у вашій маленької кімнаті можна з того, що ви розмножите план житлової площі. Це дозволить вам в точності зрозуміти, як виглядатиме інтер'єр без фактичного пересування меблів. Не забудьте перевірити, щоб план адекватно відображав всі телевізійні, телефонні і електричні розетки і т.п.
2
Продумайте як випливає те, як ви хочете використовувати площу кімнати. Адже у різних типів кімнати різні призначення (кабінет для роботи, їдальня для обідів і т.п.). Залежно від цього плануйте розстановку меблів.
3
Складіть список меблів, яка неодмінно повинна складати обстановку вашої маленької кімнати. Прикиньте, які повинні бути її розміри, щоб все могло компактно розміститися.
4
Намалюйте кілька можливих варіантів розміщення меблів на копіях вашого квартирного плану. При цьому враховуйте, що першим на плані слід розміщувати найбільший предмет, навколо нього залишати вільний простір для пересування по кімнаті , а потім схематично розташуйте більш дрібні предмети інтер'єру.
5
Оберіть найбільш вподобаний вам план з тих, що ви намалювали і починайте розставляти меблі в маленької кімнаті .