Як вставити в ніс сережку з гачком. Як вставити пірсинг в ніс.

Вставка сережок в різні місця по тілу на сьогоднішній день називається красивим словом пірсинг, що в буквальному сенсі цього слова означає «протикати». Зараз молодь не тільки намагається виділитися з натовпу, показати своє «я», вразити своєю красою і индивидуаль ністю , але і слідувати за модою, а в цьому їм і допомагає пірсинг. Один з найпоширеніших і нешкідливих видів пірсингу - це пірсинг носа.
Інструкція
1
Вставлять сережку або кілька сережок в ніс тепер дуже модно. Це зробити дуже легко навіть в домашніх умовах, що дуже приваблює молодих людей, які не можуть платити фахівцям певні суми.
2
Підготуйте всі необхідні матеріали для проколювання носа і дезінфікуючі засоби для його обробки. Так для простого пірсингу носа слід взяти голку для проколювання, спирт, вату, рукавички і саму сержку (пірс), яка вставлятиметься в ніс. При цьому голку найкраще взяти такого діаметру, як ваша підготовлена сережка.
3
Одягніть рукавички. Продезінфікуйте їх на руках, сережку та голку спиртом або іншим підготовленим антисептиком, налив його на вату, і протерши потрібні предмети.
4
Змастіть місце проколу спиртом. Загорніть ніздрю якомога більше, щоб застібка сережки з гачком в подальшому була всередині, подалі від краю і вздовж стінки носа.
5
Піднесіть підготовлену голку до внутрішньої сторони ніздрі. Швидко зробіть проколювання. Саме від швидкості і залежатиме подальша біль. Чим швидше ця процедура пройде, тим менше болю вам доведеться терпіти.
6
Вставте прикраса в катетер. Вставте все в зроблений отвір, після чого акуратно витягніть катетер.
7
Ретельно і рясно потріть місце пірсингу і саму сережку, яка вже на місці, спиртом. Перевірте, чи зручно сидить сережка у вашій ніздрі і чи міцно тримається.
8
Не забувайте після вставки пірсингу в ніс щодня протягом усього часу поки не заживе місце проколу, протирати антисептиком дане місце.
9
Існують і нетрадиційні види пірсингу, такі як бридж (прокол носа в області перенісся), Остін Бар (прокол самого кінчика носа в горизонтальному положенні) та інші. Робити такий пірсинг рекомендується тільки в косметологічному кабінеті.
Пірсинг - одне з наймодніших молодіжних захоплень. Сьогодні все частіше і частіше зустрічаються люди з сережкою в носі . Часом навіть солідні дами часом вирішуються на такий крок, як проколоти собі ніс. Пірсинг в носі . мабуть, додасть вашому образу витонченості і кокетства.
Вам знадобиться
  • Сергійко з медичної сталі
Інструкція
1
В першу чергу варто подбати про сережці. Придбати її краще попередньо. Вона обов'язково повинна бути виконана з медичної сталі. Це необхідно для того, щоб прокол якнайшвидше став гоїтися. Ви можете придбати сережку будь-якої форми, тим більше що вибір великий. У спеціалізованому магазині вам допоможе досвідчений продавець, він розповість про переваги матеріалу, з якого виконано виріб.
2
Вирушайте в салон. Попередньо розпитайте своїх знайомих про майстра, який цим займається. Знайдіть людину з медичною освітою і хорошою практикою, оскільки саме від його професіоналізму залежить ваше здоров'я. Досвідчений майстер виконає свою роботу швидко і безболісно, а також позбавить від ризику занесення інфекції. Зверніть увагу і на репутацію салону, подивіться на інструменти та обладнання, оцініть рівень чистоти. Якщо вас все влаштовує, то сміливо вирушайте на процедуру. Пам'ятайте, що проколювати ніс в домашніх умовах не варто. Ви не знаєте всіх тонкощів цієї справи. Та й вірогідність занести інфекцію дуже велика.
3
Після того, як ви прокололи ніс, настає період загоєння. В основному він проходить дуже болісно. Кожен 3-4 години необхідно протирати місце проколу антисептиком.
4
Після того, як канал для пірсингу заживе, ви можете вставляти золоту сережку. Пам'ятайте, що перед процедурою проколювання не варто вживати алкоголь кілька днів. Ваш організм і так відчуває найсильніший стрес.