Як зробити краплю води.

Фотошоп дозволяє створювати різноманітні візуальні ефекти, щоб надати певний стиль вашим написам і графічним об'єктам. Наприклад, за допомогою Фотошопа ви легко зможете створити текст з крижаною, вогненної або водної фактурою. Розглянемо кілька простих дій, що дозволяють створити напис в Фотошопі у вигляді об'ємних крапель.
Інструкція
1
Створіть в Фотошопі новий документ і напишіть на білому фоні будь-яке слово підходящим шрифтом. Виберіть на панелі інструментів кисть (Brush tool) і домалює на буквах і навколо них округлі і витягнуті краплі довільної форми.
2
Клацніть по будь-якому з шарів правою клавішею миші та виберіть Flatten Image, щоб об'єднати шари з краплями і текстом. Відкрийте палітру каналів (Channels) і створіть маску каналу, перетягнувши іконку будь-якого з шарів каналів на піктограму New Channel. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати канал.
3
Створіть фонове зображення для тексту - створіть новий документ і увімкніть відображення сітки (View> Show Grid). Потім підключіть опцію Snap To Grid. Орієнтуючись на сітку, расчертите документ на квадрати і залийте їх блакитним і темно-синім кольором почергово в шаховому порядку.
4
Виділіть фон і збережіть його як текстуру, вибравши в меню Edit опцію Define Pattern. Тепер знову відкрийте документ з буквами і встановіть фонову заливку, обравши створену текстуру (Pattern). Тимчасово відключіть шар з буквами, натиснувши на значок очі близько шару, і потім відкрийте меню Filter. В розділі Render виберіть опцію Lighting Effects. Встановіть освітлення фонової текстури, щоб вона виглядала цікавіше.
5
Тепер знову підключіть шар з буквами і скопіюйте канал. Зробіть канал активним, після чого відкрийте меню Filter і виберіть опцію Gaussian Blur з радіусом розмиття в 6 пікселів. Тепер відкрийте меню Image і відкрийте розділ Levels. Налаштуйте Input levels наступним чином: 36,1.00,54.
6
Створіть новий шар, залийте його білим кольором і завантажте скопійований канал з буквами, вибравши в меню Select опцію Load Selection. На шарі з буквами залийте виділення чорним кольором, після чого видаліть виділення.
7
Зробіть букви об'ємними, розмив їх за допомогою фільтра Gaussian Blur, після чого в меню фільтрів відкрийте розділ Stylize> Emboss, встановивши значення Angle: - 45, Height: 6 і Amount: 100%. Після цього відкрийте в меню Image розділ Adjust і виберіть пункт Curves.
8
Встановіть відповідні значення Input - Output Levels, щоб зображення стало ще об'ємніше. Також ви можете надати буквах обсяг за допомогою фільтра Artistic> Plastic Wrap. Встановіть шар з буквами як активний і змініть режим змішування фонового шару і шару з буквами на Hard Light. Використовуйте Deplace Filter, щоб створити в прозорих буквах ефект заломлення світла.