Як провести презентацію своєї книги.

Презентація грає важливу роль в просуванні будь-якого товару, в тому числі і книги . Грамотно зроблена і ефективно проведена презентація здатна викликати інтерес навіть у самій неактивній публіки.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до підготовки презентації книги , визначте, хто є вашою цільовою аудиторією, і яких цілей ви хочете досягти. Варіантів тут може бути декілька: - залучення партнерів (видавців, рекламодавців, дистриб'юторів); - залучення читацької аудиторії; - формування іміджу книги і її автора (як серед бізнес-спільноти, так і серед читачів) .В відповідно до цілей, які ви для себе визначили, і буде будуватися подальша структура презентації книги .
2
Для того, щоб презентація книги була цікавою і зрозумілою для слухачів, необхідно створити основну її ідею, а також логічно продуманий план або сценарій. Подумайте, що буде цікаво вашим слухачам в першу чергу, і почніть саме з цих даних. Адже загальновідомо, що в першій половині презентації увагу аудиторії є підвищеним.
3
Обов'язковою атрибутом презентації книги є використання текстових і графічних наочних посібників. Вони допомагають аудиторії слідкувати за ходом презентації, а також наочно ілюструють ваші дані і аргументацію. При підготовці наочних посібників пам'ятайте одне просте правило: текстові та графічні матеріали повинні бути простими, короткими і зорово легко сприймаються.
4
Під час проведення вже готової презентації зверніть увагу на два моменти: зрозуміла і розмірене мова ведучого презентації; контакт провідного презентації зі слушателямі.Следуя цим простим і нечисленним правилам, ви зможете зробити ефективну презентацію своєї книги і донести необхідну інформацію до цільової аудиторії.