Як зробити костюм космонавта для дитини. Як зшити дитячий костюм космонавта.

Ваша дитина обожнює зірки і мріє стати космонавтом? Нарядите його в майже що справжній скафандр на найближчий ранковий або карнавал. Костюм космонавта - досить складна споруда, але, застосувавши фантазію і деяку посидючість, ви зможете виготовити наряд, в якому ваше чадо обов'язково переможе в конкурсі на кращий карнавальний костюм.
Інструкція
1
Почати виготовлення костюма краще зі шолома. Для цього надійти повітряну кульку розміром трохи більше голови дитини . Обклейте кулю обривками паперу - шолом буде виконаний в техніці пап'є-маше. Папір слід добре промащувати клеєм і наносити в декілька шарів. Після того, як каркас стане досить щільним, залиште його висихати і переходите до шиття комбінезона.
2
Шити комбінезон потрібно зі сріблястої або білої тканини. Щоб зробити викрійку, обведіть звичайну дитячий одяг - куртку і штани і додайте небагато, щоб костюм космонавта вийшов досить вільним. Таким же чином зшийте великі рукавиці - краги.
3
Прикрасити комбінезон можна додатковими «технологічними» елементами: приклеїти на груди CD-диски, панель з кнопками або навіть лампочки від новорічної гірлянди, працюючої від батарейок.
4
Поки ви працювали над комбінезоном, напевно висохла заготовка для шолома. Канцелярським ножем виріжте в ній два кола: один, щоб надягати шолом на голову, другий - віконце, в якому буде видно обличчя дитини . Луснула кульку видаліть, і щільно оберніть деталь з пап'є-маше побутової фольгою або ж пофарбуйте сріблястою фарбою. За допомогою тонкого прозорого пластику (наприклад, упаковки від торта) можна зробити шолом більш реалістичним. Виріжте з пластика підходяще за розміром заокруглене забрало і закріпіть його на шоломі.
5
Необхідний кожному космонавту предмет - ранцева система забезпечення за спиною. Візьміть велику коробку з-під взуття, обмотайте її фольгою і прикріпіть на спину комбінезона зразок ранця.
6
Чоботи-місяцеходи зробити зовсім просто. Для цього візьміть гумові чоботи і скотчем закріпіть на них ту ж саму фольгу.
7
Ваш костюм космонавта готовий. Наряджайте в нього свого малюка, і сміливо відправляйте його на ранок «борознити простори Всесвіту».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aoXik0QZF38