Як регулювати свій мозок.

Зберегти когнітивні здібності і жвавість мислення на довгі роки мріє кожен, і якщо ви будете регулярно тренувати мозок і виконувати різні розумові вправи, ви зможете на довгі роки вперед подарувати собі ясний і гострий розум. У тренуванні мозок а особливу увагу варто приділяти кількох основних функцій - пам'яті, уваги, мови, здатності міркувати і візуально-просторовим навичкам.
Інструкція
1
Для тренування пам'яті регулярно читайте, розмірковуйте, запам'ятовуйте слова віршів і пісень при прослуховуванні. Час від часу влаштовуйте собі вправи на пам'ять - спробуйте знайти одяг в темній кімнаті або зберіть робочу сумку, не дивлячись, на стіл.
2
Для тренування уваги і зосередження, час від часу міняйте звичну обстановку - змініть розташування меблів і звичних речей в своєму будинку, приберіть на столі і встановіть різні предмети в місцях, для них не властивих.
3
Намагайтеся по дорозі додому і по дорозі на роботу звертати увагу на дрібниці, які ви раніше не помічали в своєму місті. Спробуйте виконувати одночасно відразу дві дії - наприклад, бігти та обчислювати в розумі математичні комбінації. Це добре розвиває здатність до концентрації.
4
Приділіть увагу своїм мовним здібностям - не забувайте читати книги і збільшувати свій словниковий запас, звертайте увагу на граматику і орфографію, коли ви пишете листи, а також на свою культуру мовлення, коли спілкуєтеся з іншими людьми.
5
Регулярно пробуйте відновити в пам'яті візуально-просторові образи вашого міста, вашої квартири, і навіть вашої книжкової полиці. Намагайтеся деталізувати кожну річ в пам'яті якомога достовірніше.
6
Постійно розмірковуйте про що-небудь - придумуйте свої версії подій, що відбуваються, продумуйте шляхи рішень будь-яких проблем.
7
Крім того, якщо ви хочете підтримувати протягом тривалого часу функціонування мозок а на високому рівні, вам потрібно підтримувати високий рівень інтересу до життя і навколишніх подій. Вивчайте те, що вам цікаво, займайтеся улюбленою справою, відкиньте ті справи, які викликають у вас нудьгу і зневіру.
8
Підключіть творчу складову до свого мислення - створюйте щось кардинально нове і незвичайне. Знайдіть впевненість в собі. Кожна людина може домогтися того, чого хоче. Займайтеся систематично, і через якийсь час ви побачите помітні результати своїх розумових тренувань.