Як купити б/у ниву. автомобіль нива вторинний ринок.

Ви збираєтеся придбати автомобіль і хочете знайти альтернативу внедорожникам іноземного виробництва? Перевагу вітчизняного автопрому або обмежені фінанси - неважливо, з якої причини ви шукаєте «залізного коня» на російському ринку. У кожному разі альтернатива є. Це автомобіль «НИВА».
Інструкція
1
Цей автомобіль дав грунт для винахідників авто зарубіжного виробництва. На його основі створені багато «ДЖИПИ» сучасності. Звичайно, як і у будь-якого транспортного засобу, у НИВИ є і плюси, і мінуси. Можливо, салон застарів за сучасними мірками, і кузов не тягне на «Лексус», але того, як цей автомобіль уміє «місити бруд», позаздрять багато закордонних позашляховики. Для того щоб не помилитися з вибором автомобіля НИВА на вторинному ринку, звертайте увагу на деякі нюанси.
2
Зверніть увагу на електронну систему автомобіля. Перевірте безперебійну роботу «грубки», покажчиків поворотів, аварійного сигналу, стоп-сигналів, далекого-ближнього світла. Це необхідно, щоб уникнути болісного і затратного ремонту. Болісний він тому, що у НИВИ немає єдиного блоку комунікабельну управління, а реле для кожного ланцюга розкидані під панеллю приладів. Щоб їх поміняти, вам доведеться розібрати автомобіль повністю.
3
Також відзначте для себе, що у НИВИ дуже чутлива педаль газу. Але цього не уникнути, даний нюанс можна ліквідувати перестановкою плечей качалки газу. Зверніть увагу також на те, коли було замінено масло в вузлах автомобіля, так як це дороге задоволення. Тільки в трансмісії воно міняється в чотирьох місцях, а ще ж потрібна заміна масла в двигуні і шпріцовка карданних валів (плата за повний привід).
4
Нарешті, не упустите з уваги зовнішній стан кузова. Плюс НИВИ може бути в тому, що на автомобілях, вироблених до 2000 років, кузовне залізо використовувалося міцніше і надійніше. Усередині салону зверніть увагу на стан пластикових деталей. Через не надто хорошої якості вони можуть бути сильно подряпані.
5
Вибирайте автомобіль з душею, так як які б мінуси і плюси не були в транспортному засобі, головне - чи відчуваєте ви себе в ньому комфортно. Адже автомобіль - це другий дім.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vgTPDE_QlXg