Як зробити красиву рамку в word. рамки для документів word.

Текстовий редактор Microsoft Word по-справжньому універсальний. У ньому можна створювати, як стандартні текстові документи - доповіді, реферати, курсові та дипломні роботи, книги, монографії, журнали, так і самі нестандартні, такі, як флаєри, візитки, буклети, листівки, грамоти та листи подяки. Саме для останньої згаданої категорії найбільш актуально знання, як зробити красиву рамку в Word.
Вам знадобиться
  • Панель інструментів.
Інструкція
1
Запустіть Word. Коли редактор відкриється, перейдіть до панелі інструментів. Зазвичай вона розташовується внизу робочої області і складається з маленьких квадратних кнопок. Для того, щоб зробити рамку, вам потрібно зайти в розділ «Автофігури».
2
У списку ви побачите різні інструменти для малювання і прикраси документів Word. Найцікавіші елементи для створення та оформлення рамки знаходяться в блоках «Основні фігури», «Блок-схема», «Зірки і стрічки», а також в папці «Інші автофігури». Визначтеся, з чого складатиметься ваша майбутня рамка.
3
Клацніть лівою клавішею миші по вибраній фігурі, картинці або готової рамці. Перетягніть її на робочу область. Потім організуйте і розтягніть рамку по довжині і ширині сторінки. Далі необхідно її прикрасити. Використовуйте для цього спеціальні команди, що містяться на панелі інструментів, такі, як «Колір заливки», «Колір лінії», «Тип лінії», «Меню штрих», «Меню тіні», «Меню обсяг» та інші параметри.
4
В результаті у вас вийде оригінальна красива рамка, як на справжній грамоті або дипломі. Вона може складатися з яскравих кольорів заливки і витончених візерункових ліній, бути злегка об'ємної або мати різнокольорову тінь. Тепер все залежить тільки від багатства вашої фантазії.
Зверніть увагу
Нова картинка може не вписатися в текст, тому, перед додаванням фігури зайдіть у розділ «Малювання». Задайте порядок і обтікання текстом.
Корисна порада
Якщо підтискає час, можна використовувати кнопки «Додати картинки» і «Додати малюнок», так як зробити красиву рамку в Word з готового матеріалу буде набагато швидше і простіше.
Для фотографії, яку хочеться помістити на найвиднішому місці, необхідна особлива рамка. І, хоча вибір готових виробів в магазині досить широкий, все ж іноді хочеться якогось нестандартного, глибоко особистого дизайну при оформленні улюблених знімків. Саморобна рамка може стати і вдалим подарунком для близького друга, адже в дизайні можна зашифрувати те, що зрозуміло тільки дуже добре знаючим один одного людям. З фрагментів звичайних штучок, звичних дій і застиглих в кадрі миттєвостей, як з кольорової мозаїки, складається строката картина людських відносин.
Вам знадобиться
  • - дерев'яна фоторамка;
  • - багато пластикових карт/візиток/листівок;
  • - клей ПВА;
  • - ножиці;
  • - акрилова фарба;
  • - лак;
  • - кисті для клею, фарби і лаку.
Інструкція
1
Чудова в своїй простоті і, одночасно, несподіванки ідея фоторамки, прикрашеної в техніці мозаїки шматочками розрізаних пластикових карт. Також можна використовувати різнокольорові візитні картки і листівки. Для виготовлення такого оригінального обрамлення візьміть готову дерев'яну рамку підходящого розміру.
2
Пофарбуйте поверхню фоторамки акриловою фарбою з усіх боків. Підберіть колір фарби, відповідний для вашого знімка і контрастує з строкатістю елементів мозаїки - використовуваних пластикових карт. Візьміть широку щетинну кисть, щоб швидше прокра всю площу рамки фарбою. Коли дерев'яна поверхню просохне, покрийте її другим шаром фарби і знову висушіть рамку . Акрилові фарби дуже швидко сохнуть, тому для висихання буде достатньо 20-30 хвилин, в деяких випадках - 1 години.
3
Поки підсушується фарба, підготуйте видатковий матеріал для викладання мозаїки. Розріжте пластикові картки (або візитки, листівки) ножицями на невеликі частини різного розміру. Середній розмір деталі - приблизно 1,5? 1,5 см. Шматочки можуть бути нерівною чотирикутної або навіть трикутної форми.
4
Починаючи з будь-якого кута, викладіть малюнок мозаїки по поверхні рамки. Виконуйте роботу ділянками: спочатку підберіть шматочки мозаїки на куточку рамки, акуратно викладіть їх, як вам підказує художнє чуття, а потім приклейте, змащуючи їх клеєм ПВА. Між елементами мозаїки залишайте невеликі зазори в 1-5 мм, хоча їх можна укладати і впритул. Таким же чином викладіть наступну ділянку рамки.
5
Продовжуйте ці дії, поки не оклеите всю поверхню рамки різнокольоровими шматочками. Підбираючи частинки мозаїки, стежте, щоб краї рамки були рівними і акуратними. З елементів різних кольорів можна викладати на рамці візерунки, цифри або слова. Для цього постарайтеся знайти достатню кількість карток контрастних кольорів.
6
Покрийте рамку лаком. Використовуйте лаки, придатні для покриття пластика (наприклад, спеціальний лак для декупажу або лак для меблів), щоб він міг добре висохнути на виробі і красиво блищав. Кисть для лаку потрібна широка щетинна. Лак наноситься зазвичай в два шари з проміжним підсушуванням.
Корисна порада
Основу для такої рамки можна зробити самостійно з інших матеріалів, наприклад, картону, фанери, солоного тіста або одноразовою тарілки.