Як прикрасити сад квітами.

Красивий і доглянутий сад буде радувати око будь-якого сад овода. Саджаючи квіти, не варто обмежуватися тільки однорічними або багаторічними рослинами, варто приділити увагу їх поєднанню. Можна доповнити сад і овочевими рослинами, створивши наприклад квітник з різних видів цибулі.
Вам знадобиться
  • Присадибна ділянка, лопата, добриво, чорнобривці, герань, майорця, рододендрони, ялина, рицина, барбарис і пр.
Інструкція
1
Посаджені уздовж прогулянкової доріжки бобові рослини і рицина, додадуть їй чудовий вигляд. Щоб створити темний відтінок серед всієї зелені, по сад ите барбарис - його каштановий і червоний кольори стануть переважаючими квітами в квітнику.
2
Обов'язково приділіть увагу астра. Ці квіти будуть радувати вас своїм цвітінням аж до настання перших холодів. А завдяки тому, що зараз з'явилася велика різноманітність видів айстр, можна вибрати те, що вам більше до душі. Суцвіття деяких сортів нагадують троянди, інших - хризантеми, а треті схожі на півонія.
3
Для декорування стін знаходиться на ділянці дерев'яного або оштукатуреного будинку можна використовувати запашний горошок, ромашки, пурпурову ехінацею, настурції та ін. Так само прекрасно виглядатимуть стіни, вкриті кучерявими рослинами: капріфоль, дівочим виноградом, китайським лимонником, актинідією і іншими подібними їм рослинами.
4
Якщо в сад у багато тіні, то правильно підібрані рослини допоможуть вам зробити такі ділянки виразніше. В тіні прекрасно себе почувають хости, папороті, рододендрони, аквилегии, аюгі, кампанули, айстри і пр. Багаторічні рослини. Ті дерева, які більшу частину часу знаходять в тіні, можна оточити карликовими вічнозеленими чагарниками з неглибокою системою коренів, що дозволить легко за ними доглядати. Для цієї мети підійдуть: тіарелли, гейхери, копитних і пр. З квітів на такій ділянці чудово виглядатимуть японські і сибірські іриси, флокси і лобелії.
5
Якщо на ділянці є водоймище, а місце навколо нього болотисте, то можна його прикрасити вологолюбними рослинами. Підійдуть рудбекии або квітучі все літо яскраво-білі троянди-ругози.
6
Можна по сад ить квіти тільки однієї кольорової гами, створивши у своєму сад у острівець для кольоротерапії. Так вважається, що відчуття спокою і радості дарує сад з білих квітів, червоний колір наповнює організм теплотою вогненної енергії, блакитні квіти принесуть свіжість і прохолоду, а жовтий сад наповнить оптимізмом, почуттям спокійної радості.
Корисна порада
Щоб домогтися ефекту цвітіння однорічних рослин до осені, потрібно їх посадити щільно один до одного; Щоб уберегти рослини від вимерзання взимку, покрийте їх мульчею з компосту, деревної кори і соломи.