Як прибирати в будинку.

Процес збирання в домі або квартирі - це один з найбільш трудомістких для багатьох жінок. Приступаючи до збирання, важливо дотримати кілька простих правил, які допоможуть вам досягти максимального ефекту, приклавши мінімум зусиль. Просто дотримуйтесь простих рекомендації.
Інструкція
1
По-перше, це настрій, з яким ви візьметеся за справу. Обов'язково зарядитесь позитивними емоціями - уявіть, яким затишним стане ваш будинок, як приємно буде прийняти гостей, якою чудовою господинею вважатиме вас муж. Увімкніть музику - це допоможе у виконанні навіть найменш улюблених домашніх обов'язків.
2
По-друге, визначте час на прибирання, а також послідовність, в якій ви будете прибирати приміщення. Почати варто з кухні, ванної та туалету. Як правило, процес прибирання тут найбільш трудомісткий і тривалий. Основна увага приділіть сантехніці: раковини, унітази, змішувачів. Чиста і акуратна сантехніка - запорука охайного вигляду кухні та ванної. Потім приступайте до кімнат - зберіть і розкладіть по місцях речі, протріть пил, пропилесосьте килими і вимийте підлогу.
3
По-третє, обов'язково залучайте помічників для наведення порядку. Нехай дитина винесе сміття і збере іграшки, а муж пропилососити і виб'є пил з пледів і килимів. Участь в процесі збирання всіх членів сім'ї перетворить це рутинне заняття у веселу гру.
4
Також не варто нехтувати досягненнями науки і техніки в галузі домашнього господарства. Зараз стільки різних пристосувань, готових прийти вам на допомогу! Це і побутова техніка (посудомийні і пральні машини, миючі пилососи, автоматичні волоті для пилу), і побутова хімія (різні чистячі рідини, поліролі, миючі засоби), та інші пристрої, покликані полегшити вашу працю.
5
Процес прибирання будинку - це невід'ємна частина нашого життя, тому намагайтеся підходити до нього з хорошим настроєм, адже підсумком стане чистий будинок, який буде радувати вас і ваших домочадців.