Як зробити іграшку для папуги. Іграшки для хвилястих папуг своїми руками.

Папуги - це дуже товариські і активні птахи, тому якщо ви не будете приділяти їм достатньо часу, вони можуть і занудьгувати в клітці. Уникнути цього допоможуть різні іграшки для попугаев.В даний час практично в будь-якому зоомагазині можна знайти багатий вибір різних іграшок, але набагато простіше і дешевше (і що важливо - безпечніше для птиці) зробити іграшку своїми руками.
Інструкція
1
При виготовленні іграшки дотримуйтесь декількох простих правил: - Правильний вибір матеріалу. Уникайте матеріалів, здатних завдати шкоди здоров'ю папугу: отруйних пластмас і порід дерев, токсичних клеїв і металів, дрібних і гострих предметів; - Кількість іграшок в клітці. Папузі не повинно бути тісно, тому не варто перевантажувати клітку великою кількістю різних іграшок. Краще міняти їх кілька разів на місяць; - Вибір різновиду іграшки. Підберіть те, що підходить саме вашому папузі. Деякі птахи люблять гойдалки, інші воліють дзвіночки, треті - дзеркальце. Іграшка повинна приносити задоволення і ні в якому разі не лякати.
2
Ось декілька простих, але улюблених папугу ми варіантів іграшок: хвойна шишка - її можна або підвісити в клітці, або просто покласти зверху клітини. Ваш папуга буде годинами захоплено гризти її і розбирати на частини. Простий пучок гілок також стане для вашої птиці прекрасним розвагою, а також своєрідним ласощами. За допомогою прядив'яної мотузки і невеликий гілочки можна виготовити чудові гойдалки для папугу. Головне - стежити, щоб ваш вихованець не зачіпав хвостом краю клітини при розгойдуванні.
3
Якщо ви хочете виготовити більш складну іграшку , вам знадобляться декілька воланчиків для бадмінтону, дерев'яні кубики і кольорові намистини. Візьміть 4-5 мотузочок, прикріпіть їх до кільця або карабіну, на кожну з мотузочок надіньте по одному з перерахованих предметів і зафіксуйте. Цікава і незвичайна іграшка готова.
Зверніть увагу
Яскрава і барвиста іграшка виглядає зовсім як справжній папуга! В комплект поставки входить іграшка «Інтерактивний папуга» (батарейки додаються), пульт дистанційного керування (батарейки не додаються), гумове печиво і пластикова гілка-підставка. Кнопка включення і кнопка перемикання режимів знаходяться на спині іграшки.
Корисна порада
Іграшка, Хто говорить папуга «Базіка» - це іграшка, для дітей і дорослих. Він стане подарунком Вашим друзям і близьким, додасть яскравості в інтер'єр і не дасть занудьгувати. Для того, щоб папуга повторив Ваші слова, переведіть важіль на підставці на ON і скажіть що-небудь. Папужка тут же повторить за Вами сказане, забавно ворушачи дзьобом і крилами, як живий!