Як продати, якщо не хочуть купувати.

Що робити, якщо ви справили товар, а його не хочуть купувати. Як залучити покупців, якщо вони не хочуть купувати? Нижче наведені правила і приклади їх використання щасливими менеджерами.
Інструкція
1
Перше правило говорить: «Видай видимі недоліки за унікальні властивості», давайте розглянемо це правило на прикладі Джеймса Янга.Когда молодий інженер Джеймс Янг прийшов у фірму розсилок «Джей Уолтер Томпсон», йому дали складне завдання. Потрібно було розіслати партію яблук, які почорніли від морозу. Він миттєво придумав, як продати товар, просто супроводив партію запискою, в якій говорилося, що яблука виросли в горах. І при дуже різких перепадах температур. Так вони зберегли свою соковитість і солодкість. Ніхто не повернув партію зіпсованих яблук, а навпаки просили наступного разу надіслати їм таку ж.
2
впадає в очі, розглянемо на прикладі 3Suisses.В далекому 1931 придумали перші каталоги, за якими можна було замовляти товар. Їх продавали в книжкових крамницях. Видавець 3Suisses задумався, як продати саме свій каталог? Вихід був знайдений у зменшення формату каталогу, за рахунок цього продавці клали його зверху інших, щоб стопка не розвалилася, а покупець, як правило, завжди брав верхній.
3
Витягни вигоду з власних помилок, за прикладом Харлі Проктер.Ему дістався від батька миловарний бізнес, однак у той час люди з небажанням купували мило. І ось одного разу випадково перетравивши його, Харлі помітив, що воно стало біліше, легше і не тонуло у воді. Це стало його фішкою, всі домогосподарки кинулися скуповувати таке мило, бо втомилися ловити на дні ванни слизькі обмилки. Така помилка принесла Харлі 7 мільйонів доларів.
4
Видимість турботи про людей, як це зробила компанія Spinach Can.Как продати шпинат, коли люди просто не хочуть його їсти. Компанія вийшла з цього положення так: вручила шпинат в руки мультиплікаційного героя, банькуватого морячка Папая, кумира всіх дітей. Успіх був колосальний.
5
Влаштуй мозковий штурм, як це зробив Брюс БартонВ 1957 американська фірма Henckels створила унікальні ножі для чищення картоплі. Вони були зручні і не тупилися, тому домогосподарки не поспішали за новими. Однак коли фірма була вже на межі банкрутства, їм довелося попросити поради у Брюса і його рекламного агентства. Він порадив їм пофарбувати ручку ножа в колір картопляної шкірки, таким чином, домогосподарки почали помилково викидати їх у відро і йти за новими ножами.
6
Проведи опитування серед покупців як Етторе Соттсасс.Его першим завданням було відновити дизайн погано продаються механічних будильників. Він зауважив, що перед покупкою все люди перевіряють його на вагу. Легені не вселяли їм довіри. Рішення було знайдено в тому, що він упаяв в будильник свинцеву чушку.