Як робити зірочки.

Не останнє місце в мистецтві орігамі займають схеми з виготовлення різних зірок - від маленьких «зірочок щастя» до багатовимірних багатопроменевих зірок модульної збірки.

В магазинах для рукоділля продаються спеціальні набори смужок паперу для орігамі, але можна взяти матеріал і вдома. Для маленьких паперових зірок папір підходить не всяка, бажано вибирати її по щільності, текстурі і кольору наближено до аркуша глянцевого журналу, щоб робити зірочки було зручно, і виходило ярко.Кажется, що робити такі крихітні падлюка складно, але це не так, придбавши основні навички, їх можна плести, дивлячись телевізор, довівши руху до автоматізма.В подальшому ці зірки можна використовувати для декору - наповнювати банки або вази, нанизувати на нитку, щоб зробити намисто для ялинки або декоративну штору на вікно.

Як робити зірочки з паперу?

Детальна інструкція, як робити зірочки орігамі:

  1. Придбати або підготувати необхідне число смужок. Якщо ви не купили матеріал, можна нарізати кольорову металізовану папір, старі глянцеві журнали і т.д., повинні вийти смужки з розмірами 1,2 см. На 29 см. Довжина збільшується пропорційно 24/1.
  2. Робимо петельку з паперу , короткий кінець протягуємо в неї і формуємо вузлик як рівносторонній п'ятикутник. Стирчить хвостик потрібно обрізати або загнути всередину фігурки, щоб не стирчав.
  3. Довгий кінець смужки обворачіваем навколо п'ятикутника доти, поки вона не закінчиться. Стирчить хвостик заправляється під смужку і тримає фігурку.
  4. Формуємо грані зірочки. Надавлюємо на грані між променями зірки, щоб продавити їх до центру.

У підсумку виходить об'ємна маленька зірочка. Можна й не видавлювати грані, тоді зірка буде плоскою, але чуть-чуть випуклой.Наполніте різнокольоровими зірками декоративну вазочку, і вона буде радувати вас при кожному погляді на неї.