Як перевірити статус icq.

Статус в програмах для спілкування дає додаткову інформацію про користувача: як технічну, так і особисту. Ці дані відображуються безпосередньо в аркуші контактів, а також при спеціальному зверненні до профілю співрозмовника.
Інструкція
1
Перший і найпростіший спосіб полягає в тому, щоб відкрити вікно повідомлень (там, де ви спілкуєтеся з іншими людьми) того співрозмовника, у якого хочете перевірити статус. У верхній частині вікна, що з'явилося, де знаходиться нікнейм співрозмовника, ви можете побачити статус. Приміром: Санек - відпочиваю.
2
Другий спосіб трохи складніше, але якщо статус довгий, то він може не поміститися після никнейма, як у першому способі. В цьому випадку ви повинні відкрити список своїх контактів, знайти там необхідного вам співрозмовника і клацнути по нікнейм двічі лівою клавішею миші, після чого відкриється особиста інформація цього контакту. У самому верху перебуватиме ім'я цього контакту, трохи нижче - номер ICQ, ще нижче - чи знаходиться співрозмовник в мережі зараз чи ні. А ось вже після цього напису видно і статус даної людини, якщо, зрозуміло, він написав або поставив його.
3
Статус може бути виражений готовим символом, передбаченим самою програмою для спілкування. Щоб подивитися такий статус, ви також повинні відкрити список контактів. Перед кожним никнеймом ви бачите символ у вигляді квітки. Якщо людина не виставив особливий статус, то це буде просто зелений квітка, що позначає присутність контакту в мережі. Якщо квітка червоний - користувач не в мережі, якщо на квітці висить табличка - людина зайнята, відлучився ненадовго, обідає і так далі.
Корисна порада
Щоб повідомити якусь детальну інформацію про себе або позначити свій емоційний стан, користувач може створити статус-напис. Перевіривши статус-напис зазначеним вище способом, ви можете судити, на яку бесіду налаштований ваш приятель. Можливо, варто почекати з розповіддю про те, як чудно ви провели відпустку.