Як зробити інкубатор для перепелів.

Розведення перепелів - популярний вид домашнього господарства, і воно може стати прибутковою справою для заводчика, якщо він грамотно підійде до питання розведення птахів і продажу яєць. У розведенні перепелів важливим елементом вашої домашньої ферми є інкубатор. Зробити інкубатор власними руками можна кількома різними способами, але варто загострити увагу на одному з них, найлегшому і доступному кожному.
Інструкція
1
Придбайте для обігріву інкубатор а звичайні лампи розжарювання потужністю 40 Вт Цей варіант дешевий, але якщо у вас є час і кошти, ви можете оснастити інкубатор водяним обігрівом. Обшийте інкубатор фанерою товщиною 2-3 мм і утеплите його пінопластом.
2
Корпус інкубатор а скріпіть разом дрібними цвяхами або шурупами. В дні інкубатор а просвердлите декілька отворів в 1 см діаметром. Встановіть на інкубатор знімну утеплену кришку з фанери і пінопласту. У кришці проробіть великий отвір і закрийте його подвійним склом, щоб мати можливість спостерігати за станом яєць в інкубатор е, не знімаючи кришки без необхідності.
3
Трохи нижче кришки (в 10-20 см) проведіть зсередини інкубатор а електропроводку з патронами для нагрівальних ламп. Встановіть чотири лампи для підігріву інкубатор а - по одній з кожного кута. В 10 см від дна інкубатор а на опорах з пінопласту встановіть лоток для яєць, виготовлений у вигляді рамки з натягнутою металевою сіткою.
4
Температуру в кімнаті з інкубатор ом підтримуйте в проміжку від 20 до 22 градусів за Цельсієм. Вологість в приміщенні підтримуйте на рівні 20%.
5
Залежно від кількості яєць, ви можете збільшувати розміри інкубатор а. Також якщо ви хочете зробити утеплення стін більш ефективним, забагатієте інкубатор з подвійними стінками з фанери.
6
Порожній простір між стінками заповніть теплоізоляційним матеріалом. По краях кришки прибийте м'які й теплі прокладки, які не будуть пропускати в інкубатор холодне повітря. Яйця в лоток для найкращої інкубації укладайте гострим кінцем вниз.
Зверніть увагу
Інкубатор для перепелів. Якщо ви вирішили зайнятися виведенням перепілок, то наша компанія рада запропонувати вам все необхідне обладнання, яке значно полегшить цей процес. У нас ви зможете знайти найбільш підходящий інкубатор для перепелиних яєць, який дозволить досягти максимально високого відсотка виводимості пташенят.
Корисна порада
З цієї статті ви дізнаєтеся, які бувають інкубатори для перепелів, обов'язкові вимоги до інкубаторам, а також схеми та рекомендації, як зробити інкубатор для перепелів своїми руками. В процесі одомашнення самки перепелів втратили інстинкт висиджування яєць, тому для виведення молодняку використовують або інкубатори, або знаходять інші способи насиджування, наприклад ...
Перед тим, як зробити інкубатор, потрібно вирішити, по скільки яєць ви туди збираєтеся поміщати. Якщо інкубатор планується більше, ніж на 50 яєць - тут уже потрібен вентилятор, перемішуючий повітря, щоб забезпечувати рівномірне розподілення тепла.
Інструкція
1
В корпусі інкубатора, який роблять з фанери, ДСП або беруть готові, повинні бути добре утеплені стінки. Готовим корпусом інкубатора можуть послужити картонні ящики, корпус холодильника і навіть бджолиний вулик. Площа підстави корпусу вибирають, виходячи з займаної яйцями площі. Не забудьте зробити в дні кілька отворів для вентиляції. Оглядове вікно в стелі інкубатора буде якраз до речі, а в одній зі стінок розумно зробити дверцята для перевертання яєць і зміни води.
2
Лотки для яєць роблять з дерева у вигляді рамки, на неї натягають зазвичай сітку з металу з осередками 5 на 5 мм. Головне - щоб сітка не провисала. Решітка для яєць не буде зайвою, але і без неї можна обійтися. Лоток огороджується бортиками, після чого його встановлюють на ніжки 10 см. Висувний лоток зручніше звичайного, але механізм висування не вічний і може вийти з ладу.
3
Щоб яйця в інкубаторі не мерзли, в ньому передбачена система підігріву повітря навколо яєць. Тут необхідно рівномірний розподіл нагрівачів всередині інкубатора. Потрібно також стежити за відстанню від нагрівачів до лотка, щоб яйця не «пересмажиться». Використовую лампи розжарювання, тримайте їх на відстані не менше 25 см від лотка. Нагрівачі з ніхромових спіралями можна розташовувати вже на відстані від лотка в 10 см. Сумарна потужність нагрівачів для інкубатора, розрахованого на 50 яєць - 80 Вт. Використовувати краще більше менш потужних обігрівачів, ніж парочку потужних. Тепло має розподілятися рівномірно.
4
Контроль над постійною температурою - одна з головних складнощів в розведенні птиці. Перегрів яєць ще більш небезпечний, ніж короткострокове переохолодження. Тому інкубатори повинні бути неодмінно оснащені системою контролю над температурою. Електронний терморегулятор до 300 ВТ потужністю - саме те для початківців птахівників. Датчик його поміщається всередині інкубатора, а працює він цілодобово.
5
Контроль вологості не менш важливий. Тут застосовується психрометр, який не дуже складно купити. Якщо є 2 термометра - виготовте його самі. Носик одного обмотуємо чистим бинтом, другий кінець бинта поміщаємо в ємність з дистильованою водою, інший термометр залишаємо сухим. Далі визначаємо вологість з різниці в температурних свідченнях двох термометрів.