Як зробити китайські ліхтарі. Як робити китайські паперові ліхтарі.

Екзотичні аксесуари і предмети побуту давно здобули популярність в сучасних будинках. Особливо популярним є захоплення фен-шуй. Сьогодні багато людей, котрі воліють обставляти свої будинки по законам китайської філософії, люблять прикрашати своє житло незвичайними предметами в східному стилі. І одним з таких предметів є паперовий китайський ліхтар. Такий ліхтар ви можете купити в магазині, але набагато більше задоволення ви отримаєте, якщо виготовите його вручну.
Інструкція
1
Для створення китайського ліхтаря вам буде потрібно аркуш кольорового паперу з м'якою або гофрованої фактурою довжиною 1 м і шириною 60 см. Також вам буде потрібно гострий канцелярський ніж, лінійка, олівець, міцна нитка, шило і лампочка з патроном.
2
Візьміть лінійку і олівець і расчертите виворітну сторону аркуша паперу по всій довжині, відповідно до схеми згинів китайського ліхтарика . Цю схему, що складається з численних діагональних ліній, ви зможете знайти в інтернеті.
3
За накресленим лініям починайте акуратно складати папір, спочатку складаючи прямі пунктирні лінії, збираючи лист в гармошку, а потім складаючи діагональні лінії, щоб формувати об'ємні ромбовидні складки на поверхні паперу.
4
Робіть складки акуратно й уважно, ретельно пропрасовуйте все згини, щоб світильник був красивим і з усіх боків мав рівномірну симетричну форму.
5
Після того як вся папір буде складена за схемою, візьміть патрон і вкрутіть в нього лампочку. У верхній і нижній частині світильника за допомогою шила виконайте отвори, просмикніть крізь ці отвори міцну нитку і оберніть навколо світильника складену гофровану папір.
6
Накладіть один на одного краю паперу і закріпіть так, щоб згодом при необхідності заміни лампочки світильник можна було відкрити, а після заміни знову закрити.