Як пилососити комп'ютер.

Комп'ютер - пристрій, який безперервно працює. В результаті цього в корпусі комп'ютера накопичується пил, який може викликати електростатичний розряд і привести до перегорання пристрою. До того ж потрапляння пилу на кулер може погіршити його охолоджуючі властивості. Процес очищення комп'ютера за допомогою пилососа не надто складний, але має деякі тонкощі.
Інструкція
1
Для початку відкрийте кришку корпусу комп'ютера. Пилососити комп'ютер можна двома способами. Перший спосіб полягає в поверхневій прибиранні. Для цього необхідний пилосос, який має режим зворотного вихлопу повітря. Виробляти такий процес необхідно на балконі. Пил що міститься в корпусі комп'ютера може викликати алергічні реакції, тому не рекомендується пилососити в закритому і непроветриваемом приміщенні.
2
Винісши корпус на балкон, включите пилосос. За допомогою режиму, який буде видувати повітря почніть прибирання комп'ютера. Встановіть необхідну потужність. Вона повинна бути рівно такою, яка буде потрібно для видування пилу. Не торкаючись до деталей комп'ютера почніть пилососити комп'ютер. Насамперед почніть процес прибирання пилу з кулерів. Потім рухайтеся зверху вниз по деталях комп'ютера.
3
Другий спосіб полягає в повній прибиранні комп'ютера. Для цього від'єднайте всі деталі комп'ютера. Тепер почніть пилососити кожну з них. Окремо пропилесосьте корпус. Такий спосіб зможе забезпечити більш повне позбавлення від пилу, ніж перший. Не торкайтеся до деталей комп'ютера пилососна трубкою. Можна використовувати спеціальну насадку, яка буде більш вузької ніж трубка пилососа. Вона забезпечить більш високий тиск для продувки деталей комп'ютера.