Як зробити колаж красиво. Як зробити колаж з фотографій.

Фото колаж може прикрасити головну сторінку вашого сайту, стати яскравим елементом рекламного банера або доповнити вашу фото-книгу. Якщо у вас немає часу на вивчення Adobe Photoshop, ви можете скористатися більш простій і доступній для новачків програмою Google Picasa, що дозволяє впорядкувати фотографії на вашому комп'ютері і має ряд функцій по обробці та оптимізації зображень.
Інструкція
1
Для того щоб створити за допомогою Google Picasa колаж , встановіть і запустіть програму, а потім підберіть кілька фотографій, які ви хочете помістити в колаж і створіть з ними окрему папку.
2
В програмі Picasa знайдіть опцію «Створити колаж з фотографій» і натисніть на відповідну кнопку. У меню, розгляньте розділ «Настройки». Виберіть підходящий варіант оформлення колаж а із запропонованого списку шаблонів.
3
Перейдіть на наступну вкладку і виберіть фотографії у вашій папці, які необхідно включити в колаж - це можуть бути всі фотографії з папки або ж тільки деякі. Одну з фотографій ви можете встановити в якості фонового зображення всього колаж а.
4
Перейдіть на третю вкладку і налаштуйте кордону зображень, формуючи красиву композицію шаблону. Встановіть на фотографіях рамочки. У наступній вкладці займіться компонуванням колаж а - розмістіть фотографії так, як вам подобається, при необхідності перемішайте зображення, розгорніть їх горизонтально або вертикально. Будь-яку фотографію при бажанні ви можете вручну перетягнути на будь-яку вільну область колаж а.
5
Тепер відкрийте розділ «Налаштування фону». Виберіть остаточний варіант фонового зображення для фото колаж а, після чого змініть розміри фотографій в збірці і при необхідності подправьте кут їх нахилу.
6
Коли все буде готово, натисніть «Створити колаж » - ваш колаж буде готовий.