Як перевірити файл на віруси.

У наш час питанням комп'ютерної безпеки приділяється особлива увага. Пов'язано це найчастіше з тим, що для багатьох користувачів комп'ютер - це не тільки засіб перегляду фільмів і ігрова платформа, але і одночасно сховище конфіденційних даних, доступ до яких має бути заборонений для інших. І якщо раптом сталося так, що антивіруса у вас немає, але слід перевірити підозрілий файл , то дотримуйтесь наших порад.
Вам знадобиться
  • З'єднання з інтернетом для використання он-лайн сервісів
Інструкція
1
Отже, огляд платних антивірусних програм навмисно не входить в дану статтю, т.к. для їх активації потрібні гроші, а «ламані» версії можуть працювати некоректно.
2
Одним з найбільш швидких і повних методів перевірки файл а на вірус є використання онлайнових антивірусних додатків-чокерів. «Чекер» в даному контексті - це програма, що здійснює ту чи іншу перевірку.
3
Найефективніший «чекер» - сервіс VirusTotal.Для того, щоб з його допомогою здійснити перевірку файл а, скористайтеся кнопкою «Обзор» в головному меню сайту.
4
У меню, вибору файл а двічі клацніть по необхідному файл у, після чого ви побачите, що навпроти кнопки «Обзор» з'явився адресу файл а.
5
Далі скористайтеся кнопкою «Send file» для відправки файл а на перевірку.
6
Після чого ви зможете в режимі реального часу спостерігати результати сканування файл а. При аналізі вікна браузера з результатами перевірки можна побачити, що файл був перевірений одразу кількома антивірусними програмами, що за фактом гарантує абсолютну точність у визначенні вірусів, що містяться в даному файл е.
7
Природно, сервіс VirusTotal не єдиний, і, можливо, Ви захочете віддати перевагу іншим «чекера». Наступний розглянутий антивірусний сканер - сервіс від компанії Dr.WEB.
8
Інтерфейс мінімалістичний і має всього дві кнопки - «Обзор» і «Перевірити» .Натисніть на кнопку «Обзор» - в меню оберіть файл , який треба перевірити.
9
Двічі клацніть лівою кнопкою миші по файл у, в результаті чого адресу файл а буде переданий сканеру.
10
Далі натисніть на кнопку «Перевірити». Після перевірки Ви побачите вікно з результатами сканування файл а на предмет шкідливого коду.
11
Останній сервіс, який варто розглянути - це онлайн перевірка від лабораторії Касперського. Перевірка досконала безкоштовна.
12
Для того, щоб перевірити файл , на сторінці сайті необхідно знайти розділ «Free online virus scan».
13
У знайденому розділі скористайтеся кнопкою «Browse», призначення якої аналогічно кнопкам «Завантажити» на інших сервісах. У вікні виберіть файл і двічі клацніть по ньому. Сканер виведе назва перевіряється файл а.
14
Далі натисніть на кнопку «Submit» - запуститься перевірка файл а, після чого ви побачите результати сканування в тому ж вікні браузера.
15
У висновку хотілося б відзначити, що в інтернеті існує величезна безліч подібних сервісів, і результати їх роботи можуть бути досить схожими. Однак спроба використати всі підряд може привести до інформаційної перевантаження і банальної трати часу. Використання вищеописаних сервісів гарантує вам якісне виявлення вірусів (якщо такі є) у перевіряється файл е.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b5nyTC_1dEM