Як писати від руки.

Виводити букви на аркуші паперу дуже корисно для дітей і дорослих. Швидкість набору (а віднедавна й друку) тексту - безумовно, великий плюс. Тільки жоден комп'ютер на світі не замінить людині розвитку здібностей, мови і пам'яті, які дає лист від руки . При наборі електронного тексту і листі від руки навіть ділянки головного мозку працюють різні. Все це не раз було доведено фахівцями.
Вам знадобиться
  • Ручка (або перо), папір, твори класиків, листівки, прописи, дзеркальце.
Інструкція
1
В ідеалі, тим, хто хоче розвивати себе, потрібно писати від руки кожен день. Щоб виконати це завдання, поєднати корисне з приємним: - Вивчайте якусь мову. Вчені довели, що засвоєння матеріалу піде швидше і якісніше, якщо буде задіяна моторна пам'ять. Якщо у вас проблеми з грамотністю, переписуйте тексти класиків. Тільки стежте, щоб видання було гарне. Якщо ви вчитеся, конспектуйте матеріал, який читаєте, особливо різні формули, задачі. - Пишіть листи. Ні, не електронні. Залиште Майлі тільки для термінових справ. Пишіть паперові листи від руки людям, які вам дороги. Розповідайте в них не про поточні події, а про цікаві факти. Можете переписати цікаву главу з книги або придумати свій серіал. Введіть це в традицію, і через деякий час у того, кому ви пишіть, буде цілий роман-рукопис; - Підписуйте листівки від руки . Нехай там буде вірш, взяте з інтернету, але написане вами.
2
Приділяйте увагу якості письма. Від цього теж залежить ваш розвиток. Чим більше ви будете намагатися, тим рівніше буде ваше життя. І в 70 років є сенс дістати прописи для 1 класу і «поставити» руку.
3
Займаючись листом, розвивайте всі складові частини мозку. Тренуйтеся писати іншою рукою в протилежну сторону, в дзеркальному відображенні і вгору ногами. Перевірку можна виконати за допомогою дзеркальця. Спочатку це буде складно, тому що захочеться зробити так, як простіше, як звичніше. Не здавайтеся. Складніший і не для всіх підходящий варіант - зайнятися каліграфією.
Корисна порада
Існує ціла наука - графологія, яка вивчає почерк людини і по ньому визначає, які здібності у людини сильніше розвинені. Вона підкаже, як потрібно працювати над почерком, щоб розвивати потрібні здібності.