Як розрекламувати магазин.

Відкриття власного магазина спричиняє безліч проблем і питань: вибір товару і постачальника, підбір персоналу, встановлення обладнання. Але всі зусилля можуть виявитися марними, якщо товар не буде проданий. Тому перше завдання господаря магазина - залучити покупця. А значить знайти відповідь на питання - як розрекламувати магазин. Відкриваємо секрети:
Інструкція
1
першорядну важливість має привабливу назву, яке не тільки розповість про пропонований товар, а й приверне гумором і неординарністю. Але головне, щоб назва була оригінальним, ні в якому разі не нагадує про іншу торгову марку;
2
вивіска повинна притягати погляд. Але яскрава і велика вивіска на магазинчику в маленькому провулку буде виглядати кричущо і дратівливо. В такому випадку краще залучати цікавим оформленням вітрини;
3
наповнюйте магазин життям. Проводите акції, презентації, розігруйте лотерею. Відзначайте постійних покупців, щоб вони відчували увагу і турботу;
4
роздавайте покупцям представницьку продукцію та сувеніри, наприклад пакети з логотипом, наклейки, використовуйте фірмову упаковку. Надрукуйте на ній умови акцій і розміри знижок, і покупці, несучи її з магазина , будуть вашими безкоштовними рекламними агентами.
5
красивий фасад. Хороший магазин повинен виглядати фешенебельно, вже тільки своїм зовнішнім виглядом показуючи, що тут торгують тільки найкращим.
6
зупиніть перехожого штендери. Звичайно, не в прямому сенсі. Але красивий штендер з продуманим слоганом затримає погляд проходить повз і притягне його в магазин;
7
нехай рекламує вас повсюдно друкована продукція: на зупинках, на дошках оголошень, приходить в квартири через поштові ящики. Наклейте на паркани в прилеглому мікрорайоні рекламні плакати. Листівки обов'язково повинні бути присутніми всередині магазина . Подайте інформацію про себе в найяскравіших фарбах;
8
реклама по-сусідськи. Запропонуйте власникам сусідських закладів розмістити всередині приміщень взаємну рекламу. Такий піар дуже важливий новачкові, тому що буде виходити від вже надійного джерела;
9
широкий асортимент і якість. Ваше завдання - вгадати попит і запропонувати товар першим і відмінної якості. Покупці досить консерватівни.Оценів роботу магазина один раз, він буде йому вірний і не піде шукати інший;
10
найкраща реклама - ціна. Пам'ятайте закономірність: чим нижче ціна, тим більше покупців, а значить, більше оборот. А це прямий шлях до отримання прибутку. Не лінуйтеся дізнаватися ціни у конкурентів і намагайтеся їм відповідати;
11
але ця рада вірний, якщо торгуєте типовим товаром. Запропонуйте покупцю щось незвичайне і в єдиному екземплярі - тоді ви зможете диктувати свою ціну.
Корисна порада
Завдання реклами - виділити ваш магазин із загальної маси. Чим саме і як ви будете виділятися - ось суть питання як розрекламувати магазин.
Один з найвідоміших законів рекламної практики свідчить: «Реклама стимулює продаж хорошого товара і прискорює провал поганого». Ви впевнені в тому, що ваш продукт - один з кращих «в своїй лінійці» або взагалі поза конкуренцією? Тоді сміливо беріться за справу: рекламуйте свій продукт просто, розумно і дохідливо.
Інструкція
1
Візьмемо, як приклад, друковану рекламу.Когда така реклама буде ефективною? У тих випадках, якщо вона: • чітко позиціонує ваш товар, тобто містить інформацію про його особливості, конкурентних перевагах, унікальних рисах; • фокусує увагу на марку; • спирається на мотиви споживача; • обіцяє споживачеві конкретні вигоди від придбання товара ; • містить оригінальну і легку до рекламну ідею; • допомагає створити «відчутний» і «видимий» образ товара (образ-стереотип); • має чітку спрямованість на конкретних реальних і потенційних споживачів (цільову аудиторію); • акцентує увагу на головному, пропонує лише те, що важливо; • привертає увагу помітним заголовком-закликом, вдалим художнім і текстовим оформленням і т.д.
2
При складанні рекламного послання уникайте в тексті заперечень, оборотів зі словом «ні» Використовується так звані слова - «магніти» (слова з однозначно позитивним значенням, наприклад: «новий», «міцний», «безкоштовний», «з натуральних матеріалів», «економний», «легкий», «перший», «прибутковий» і т.д.). Пожвавите ваше рекламне послання цікавою картинкою, ілюстрацією, фотографією.
3
Пишіть ємко, але коротко. В окремих випадках корисні і довгі тексти: потенційний споживач, залучений інтригуючим запрошенням до покупки, може зацікавитися цікавими подробицями про ваше товаре.Оперіруйте фактами, а не просто стандартними твердженнями.
4
Використовуйте при оформленні т.зв. позиційний ефект: права сторона рекламного звернення запам'ятовується краще лівої (приблизно вдвічі). Експериментально на «ефект сприйняття» перевірені різні колірні поєднання в рекламі. За результатами одного з досліджень, вони розташовуються в наступному порядку (від кращого до гіршого): • синій колір - на білому • чорний колір - на жовтому • зелений колір - на білому • чорний колір - на білому • зелений колір - на червоному • червоний колір - на жовтому • червоний колір - на білому • помаранчевий колір - на чорному • чорний колір - на пурпуровому • помаранчевий колір - на білому • червоний колір - на зеленому.
5
Грамотно використовуйте шрифт. Чи не перенасичувати рекламний текст кількома гарнітурами (малюнками букв), кеглями (розмірами букв), різними накресленнями (прямий, курсив), жирністю і шириною шрифту. У шрифта в рекламі теж може бути свій «вдача»: він може бути "легким" і "важким", "жіночним" і "мужнім", "елегантним" і "грубим", "діловим" і "розважальним" і т.д . Завдання продавця-рекламіста - знайти для конкретного рекламного звернення "свій" шрифт. Художній смак і творчий досвід повинні допомогти вам у цьому.
Зверніть увагу
Чи не ускладнюйте макет вашого рекламного оголошення: типовою помилкою є «перегруз» безліччю дрібних деталей. Пам'ятайте: оперативна пам'ять людини для нормального сприйняття вміщує 4-5 об'єктів.
Корисна порада
Щоб збут товару був активніше, подумайте, які привабливі (реальні!) Знижки, купони, бонуси можна запропонувати. По можливості розмістіть в рекламі схему, що показує, як дістатися до вашої фірми.