Як розвинути в собі товариськість.

Добре розвинена товариськість позитивно впливає на наше життя. Людина, яка багато й успішно спілкується, за визначенням нашого суспільства, успішний і привабливий для інших людей. Це психологія суспільства, і якщо ви хочете домогтися успіху і зайняти певне місце в ньому, вам необхідно розвивати товариськість .
Інструкція
1
В першу чергу, розвивайте почуття гумору. Людина, яка вміє по-доброму пожартувати так, щоб усім сподобалося - рідкість. Такі люди є вельми цінними в будь-якій компанії. Ніхто не зобов'язує вас бути блазнем на замовлення, але вміти вставити пару-трійку жартів, природно, підходящих до місця і ситуацію, просто необхідно.
2
Розширюйте свій кругозір. Необов'язково прочитати всю радянську енциклопедію, але ви повинні вміти говорити на різні теми, а якщо й не говорити - то точно підтримувати діалог. Очистіть свою мову від слів-паразитів і нецензурної лексики, для того, щоб вас слухали, вам необхідно говорити чисто і ясно.
3
Для застосування вишеобзначенних якостей необхідна впевненість в собі. Найчастіше люди починають сумніватися в собі, в тому, що їх слова будуть адекватно почуті і зрозумілі, у них включається внутрішній діалог - розмова з самим собою. Умійте відключати внутрішній діалог - або зусиллям волі, або спеціальними вправами, які ви будете робити наодинці з собою - наприклад, усним викладом всіх думок, які у вас в голові. Як тільки ви вимкніть внутрішній діалог, вам буде набагато легше спілкуватися.
4
В кожному співрозмовникові, з якою ви спілкуєтеся, шукайте і знаходите щось, що вам цікаво. Абсолютно нецікавих людей не буває, у кожної людини є якась особливість, яка не є властивою іншим. Шукайте, знаходьте її і проявляйте щирий інтерес, і так, щоб людина це бачив. Уважно слухайте людини.
Корисна порада
Пам'ятайте, що одним з ключових факторів, що впливають на ваше коло знайомих, є вміння підтримувати зв'язки. Періодично зустрічайтеся зі своїми знайомими і підтримуйте зв'язки.
Характерною рисою кожної успішної людини є впевненість в собі й у власних можливостях. Впевненість - почуття не вроджена, а придбане. Хоча прищеплюється воно з дитинства. Однак розвинути впевненість в собі можна і в зрілому віці.