Як збирати кубик рубика. Як зібрати дерев'яний кубик.

Кубик Рубика - одна з найпопулярніших в світі головоломок, яка справедливо вважається складною, і небагато людей можуть похвалитися вмінням швидко зібрати кубик Рубика власними руками, поєднавши всі кольорові квадратики на всіх сторонах. Тим не менш, є алгоритм, що дозволяє правильно зібрати кубик Рубика зі сторонами 3 на 3 квадрата і якщо ви будете його дотримуватися, то легко вирішите цю головоломку.
Інструкція
1
Виберіть, який з квітів кубика розташовуватиметься внизу. Нехай це буде зелений. Рухаючи боку кубика, зберіть на нижній стороні хрест з квадратів обраного зеленого кольору.
2
Після того як хрестик зібраний, починайте збирати кути нижньої сторони кубика - поверніть фронтальну сторону кубика на чверть повороту проти годинникової стрілки, потім так само поверніть на чверть повороту проти годинникової стрілки верхню площину кубика, а потім поверніть на чверть повороту фронтальну площину за годинниковою стрілкою.
3
Тепер праву площину фігури поверніть за годинниковою стрілкою на чверть, а за нею точно так же поверніть верхню площину. Після цього праву площину поверніть на чверть проти годинникової стрілки.
4
Знову поверніть праву площину за годинниковою стрілкою на чверть, верхню площину поверніть проти годинникової стрілки на чверть, праву площину поверніть проти годинникової стрілки на чверть, а потім верхню площину поверніть у напрямку.
5
Помістивши всі кути на свої місця, переходите до наступного кроку - бічні частини кубика поверніть так, щоб вони на другому шарі кубика встали на свої місця. Боковушки верхньої площині кубика проверніть, утворивши хрестик з квадратів одного кольору. Поверніть їх знову, якщо вони виявилися не на своїх місцях.
6
Чотири кута поставте на потрібні місця. Таким способом ви зможете збирати кубик Рубика з будь-яких комбінацій.