Як розташувати лампочки на стелі. Як красиво розмістити світильники на стелі у ванній.

Якщо ви вирішили самостійно зайнятися питанням освітлення вашого будинку, то вас чекає нелегкий вибір, оскільки сучасне різноманітність світильних пристроїв вражає своїми розмірами. Однак при використанні декількох правил відбору якісного обладнання для стельового освітлення вашого будинку, ваш вибір буде більш обдуманим і якісним.
Інструкція
1
Подумайте над основним світильником. Якщо подивитися на картину реально, то центральна громіздка лампа зовсім не потрібна - її світло не завжди здатний повністю освітити далекі куточки квартири, вона має далеко не маленьку ціну і займає хоч і стельове, але ваше простір. Купуйте центральне світло тільки в тому випадку, якщо він вам приємний як частина інтер'єру. Брати такий світильник з інших міркувань не має сенсу.
2
Підберіть необхідну вам кількість ламп. Найпростіше це буде зробити, якщо ви завмер необхідну кімнату і прийдете в магазин. Запитайте продавця про потужності вподобаних вам приладів і уточніть необхідне для вашого метражу кількість лампочок. Не слід брати гарні, але зовсім не стійкі варіанти. Якщо у вашій квартирі буде десять таких ламп, а кожні два тижні буде дмухнути одна з них, вам швидко це набридне і стане нервувати.
3
Розташуйте лампи так, щоб краще висвітлювалися більш важливі і вимагають світла частині кімнати. Наприклад, ви можете пустити світло у вигляді хвилі з восьми ламп так, щоб хвиля проходила через письмовий стіл, диван або куточок з рослинам. А от місце, де розташована шафа, можна особливо і не висвітлювати.
4
Придбайте декілька додаткових лампочок для настінного освітлення. Окремі моменти вашого декору або меблів, що потребують додаткової підсвічуванні, можна виділити за допомогою декількох декоративних ламп.
5
Не бійтеся грати зі світлом. Сучасні технології дозволяють прикрашати будинок немислимими речами, при покупці яких ви явно залишитеся у виграші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EgrpTdF_L4w