Як розставити меблі в маленькій кухні. Як грамотно спланувати маленьку кухню.

Навіть має самий незначний метраж кухню можна облаштувати так, щоб на ній було затишно і комфортно. Але нелегко домогтися того, щоб при смішних розмірах кухня зберігала і функціональність, і комфорт. Але враховуючи декілька правил, можна домогтися якогось компромісу в даному питанні, що дозволить вашій кухні задовольняти вас у всіх згаданих аспектах.
Інструкція
1
Виміряйте доступний вам метраж і визначте, скільки простору і під які предмети ви готові віддати. На вашій площі вам потрібно в першу чергу вмістити раковину, плиту, обробний простір, ящики для зберігання посуду та іншого і холодильник. Все інше можна назвати другорядним.
2
Економте місце за допомогою підвісних ящиків. Намагайтеся розмістити їх якнайбільше: повісьте трикутний або закруглений підвісна шафка в тому місці, де знаходиться стик стін. Це дозволить з більшою користю і вигодою використовувати доступне вам простір.
3
Не купуйте шафки з висувними ящиками, це ірраціонально витрачений місце. Набагато більше речей піде в простій поличковий варіант. Що ж стосується навісних полиць, то це теж прекрасний приклад того, як грамотно розпорядитися невеликим кухонним простором.
4
Купуйте холодильник витягнутого зразка - в нього буде простіше поставити високий посуд, наприклад каструлі і коробки з молоком і соком. При цьому високий холодильник займе менше місця у вашій кухні .
5
Обробну стільницю краще замовити або зробити самим - це дозволить зробити її зручною для господині і можливо зіграти на користь простору. Прямо в ній можна вирізати місце під раковину, а знизу залишити місце під сміттєвий бак.
6
Підберіть складаний стіл для вашої кухні. Нехай в повсякденне час він буде невеликий - на пару чоловік. Але при бажанні посадити за нього всю сім'ю або покликати гостей, кількома простими рухам він перетвориться на повноцінний повногабаритний стіл.
7
Не купуйте велику люстру в кухню, краще придбати декілька маленьких окремих лампочок, що візуально розширить приміщення.