Як промивати систему опалення.

У наш час складно собі уявити місто або підприємство без системи опалення . Основні вимоги до опалювальної системи - це довговічність і надійність. З часом труби та батареї все одно засмічуються, в них утворюються відкладення, накип і т.п. Фахівці стверджують, що аварійних ситуацій можна уникнути, якщо ви будете іноді проводити роботи по підтриманню опалювальних систем в робочому стані.
Інструкція
1
Для початку необхідно провести діагностику стану систем опалення . Потім необхідно визначити хімічний склад відкладень. Тільки після цього складається карта промивки певного будівлі. Після закінчення роботи потрібно буде провести антикорозійну обробку трубопроводів.
2
Дуже ефективна хімічна промивка систем опалення , а так же трубопроводів, опалювальних приладів і підводки до цих приладів, що дозволить перевести всі відкладення в розчинений стан, а потім видалити їх з системи. Найчастіше застосовується як раз хімічна промивка. Якщо в системах опалення є пробоїни (порушена герметичність), то їх не можна промивати хімічними розчинами. При попаданні в каналізаційну систему хімічних розчинів, у яких виділяються випари (пари ингибированной кислоти), це може привести до отруєнь оточуючих вас людей.
3
Схема хімічної промивки. Для початку проводиться аналіз стану системи теплопостачання, починаючи з документації, термінів початку експлуатації. Для визначення рівня зносу труб та ступеня відкладень, з системи вирізається елемент для перевірки. Далі підбираються склади хімічних елементів (відповідно до характеру відкладень) і тільки після цього бригада приступає до роботи.
4
Видалення відкладень методом хімічної промивки в системах опалення будівель забезпечує і відновлює пропускну здатність трубопроводів, збільшення терміну служби без ремонту на 15-20 років і скорочує втрату тепловіддачі до 50 відсотків.
5
Гідродинамічна очистка. Метод полягає у видаленні і руйнуванні відкладень із зони очищення струменем води під великим тиском, що подається через спеціальні насадки. Такий метод дозволяє заощадити фінанси і добитися максимального ефекту очищення. Для очищення опалення використовується тиск приблизно 200 атмосфер.
6
Пневмогідроімпульсная очистка. Такий метод використовується за допомогою пістолета «Тайфун» і дозволяє виконувати точкову очистку радіаторів, водопровідних труб, очистку каналізаційних систем діаметром до 150 сантиметрів. Точкова очистка опалювальних приладів дозволяє видалити всі відкладення з системи опалення , чого неможливо добитися стандартної промиванням. Дозволяє проводити очистку опалення навіть в опалювальний сезон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vFwts7a0o3E
Автономне опалення - це хороша альтернатива звичайному опаленню, що дозволяє заощадити кошти і забезпечити свій будинок теплом навіть тоді, коли стандартне опалення з якихось причин несправне. Встановити автономне газове опалення нескладно, якщо крок за кроком виконувати потрібні дії, про які ми розповімо вам в цій статті.
Інструкція
1
Перший крок до встановлення автономного опалення - це подача заяви в міське газове управління. В заяві вкажіть свої паспортні дані і подайте заявку на підключення газового котла відповідно до технічними характеристиками за адресою вашого проживання.
2
Технічні умови підключення зокрема включають в себе кількість вже встановлених в будинку газових котлів, а також проводиться гідравлічний розрахунок системи газопостачання. Газові стояки в будинках не припускають такого навантаження, яка подається газовими котлами, і тому в будинку автономне опалення може бути встановлено тільки в 10% квартир.
3
Після подачі заява зверніться до проектної організації, яка має ліцензію на роботи з газопроводом будинку відповідно до кадастровим паспортом вашої квартири, в якому повинно бути вказано місце розташування котла. Найчастіше його встановлюють на кухні.
4
Готовий проект узгодьте з газовим підприємством і обговоріть установку газового лічильника.
5
У газовому підприємстві пройдіть інструктаж по користуванню газовим обладнанням і дізнайтеся всі аспекти техніки безпеки. Отримайте довідку і пам'ятку про користування газовим котлом.
6
Потім отримаєте акт технічного стану вентиляційного каналу у вашій квартирі в МВС, щоб отримати дозвіл на безпечну установку котла.
7
Уже після цього відправляйтеся купувати котел. До котла при покупці обов'язково повинен додаватися сертифікат відповідності, що показує його придатність до використання. Укладіть договір на техобслуговування котла і гарантійний талон.
8
Після покупки котла зверніться в газове підприємство, щоб обговорити дату установки і запуску котла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OGryqdSQNF8