Як робити сюрікени. Сюрікени купити.

Сюрікени - це зброя японських воїнів-ніндзя. У перекладі ця назва означає «лезо, заховане в руці». Ця зброя є аналогом метальних ножів або дротиків.

Виготовлялися сюрікени з тонких смужок металу з гостро заточеними променями. Вони мали чотирикутну, пятиугольную, восьмикутну або круглу форму. В центрі сюрикена, як правило, робили отвір для поліпшення аеродинамічних свойств.Сейчас сюрикени можна купити в сувенірних магазинах, зробити самостійно з підручних матеріалів або паперу. Хоч це і не зброя, але такі фігурки також добре літають і влучно потрапляють у ціль. Відчуття при попаданні можуть бути не з приємних, тому як модель досить міцна.

Схема складання сюрикена

Щоб правильно робити сюрікени, знадобиться два аркуші паперу на кожну модель.

  1. Зігніть квадратний аркуш по горизонталі. Верхню і нижню половину складіть до горизонтальної лінії.
  2. Складіть листок навпіл по горизонтальному перегину.
  3. Загніть кути прямокутника так, щоб на кінцях вийшли трикутник.
  4. Зігніть смугу навскоси з обох сторін так, щоб вийшли два рівнобедрених трикутника, які частково торкаються один одного підставами й перебувають у різних площинах. Для цього смуга згинається з двох сторін у напрямках, протилежних згинах перших трикутників.
  5. Повторіть всі етапи з другим листом паперу, проте кути прямокутника потрібно складати в напрямку, протилежним першим згинах.
  6. Першу половину сюрикена переверніть лицьовою стороною вниз і покладіть горизонтально.
  7. Другу половину сюрикена покладіть на першу вертикально лицьовою стороною вгору.
  8. Просмикніть куточки зірки в зазори, переверніть зірку і знову просмикніть куточки в зазори.

Сюрикен готовий!