Як привчити кота до горщика.

Домашні коти і кішки є самими охайними тваринами, а й за ними потрібні постійний догляд. Перед кожним заводчиком встає проблема, як привчити кота до горщика. Купуючи кошеня в розпліднику можна про це не турбуватися, як правило, досить дізнатися до якого наповнювачу звик вихованець. В інших випадках необхідно спантеличитися цією проблемою з першого дня появи кота в будинку.
Вам знадобиться
  • - лоток
  • - наповнювач для котячих туалетів
  • - совок для лотка
Інструкція
1
Виберіть підходящий горщик. Відразу зверніть увагу на горщики великого розміру з висотою бортів від 10 до 12 сантиметрів, так як кошенята швидко ростуть.
2
Придбайте відразу пару горщиків, так як кішки дуже охайні і не можуть сходити повторно в брудний туалет, а прибирати за ними після кожного походу не завжди є можливість.
3
Наповнювачі із соснових або кедрових стружок відмінно поглинають неприємні запахи, але, на жаль, не утворюють грудочок, внаслідок чого його доводиться міняти досить часто. Наповнювач з глини недорого коштує, однак може викликати алергію у деяких котів, до того ж бруднить лапи. Змивати такий наповнювач в унітаз не рекомендується. Наповнювач в гранулах економічний у використанні, так як при взаємодії з рідиною утворює грудочки, за рахунок чого легко видаляється з лотка разом і не залишає запаху. Слід уважно підійти до вибору такого наповнювача, тому що у неякісного гранули можуть прилипати до кота. Кремнеземний наповнювач в порівнянні з іншими вбирає в себе набагато більше вологи, нейтралізує запахи, зберігає тривалий час свої властивості. Він дорожче всіх інших видів і його не можна змивати в унітаз.
4
Оберіть місце для горщика. Місце повинно знаходитися у відокремленому тихому місці, краще в кутку. Важливо, щоб кота не відволікали сторонні звуки, наприклад, які виходять із кухні або від труб, вони можуть його налякати.
5
Насипте в горщик наповнювач щільним шаром. Покажіть кошеняті горщик і стара зашурхотить наповнювачем.
6
Виявивши, що кошеня зробив калюжу в недозволеному місці, за допомогою шматочка паперу або серветки промокніть це місце і покладіть в горщик, щоб він просочився запахом.
7
Віднесіть кошеня в горщик із просоченою папірцем, покажіть, як лапкою потрібно копати наповнювач, а місце де він сходив в туалет раніше ретельно вимийте. Щоб привчити кота до горщика, необхідно нейтралізувати запах його сечі в не призначених для туалету місцях.
8
Якщо кошеня сходив мимо горщика, повторіть попередні процедури: віднесіть його в горщик, а забруднене місце вимийте. З часом він навчиться знаходити свій горщик по запаху і ходитиме в туалет тільки в нього.
Будь-яка тварина в квартирі - це складно. Як би там не було, але навіть граціозна і охайна кішка, може принести масу клопоту, якщо вона не була привчена до лотка з ранніх років. Тому, як тільки Ви вирішили взяти кошеня, починайте замислюватися про це питання.

Багато залежить кішки-мами і того періоду, коли кошеня залишається при ній. Якщо кішка також живе в квартирі, і вона привчена до лотка, то з кошеням все буде набагато простіше. Якщо ж Ви взяли кошеня з вулиці, то чекайте радостей.Чтоби привчити кошеня до горщика, потрібно купити підходящий для нього лоток. Він повинен бути зручний для кошеняти. Наступний крок, визначитеся з наповнювачем. Багато залежить від запаху, краще, якщо спочатку Ви використовуєте наповнювач нейтрального аромату або взагалі без такого. Лоток повинен стояти в одному місці і краще, якщо це буде туалет. Краще не тільки з точки зір розподілу по квартирі аміачних запахів, але і з точки зору кішки. Коти ділять квартиру на зони. В одній кімнаті вони сплять, в іншій їде, а в туалеті, самі понімаете.Пріучать кошеня може бути складно. Багато залежить від характеру і тямовитості кожного окремого кошеня. У разі якщо кошеня сходить в недозволеному місці, його варто покарати, якщо він сходить в лоток, похваліть його і дайте заохочувальний шматочок рибки. Метод стимулювання заохоченнями допомагає привчити кошеня до горщика вельми ефективно і бистро.Еслі ситуація ускладнюється, то можна вдаватися до відчайдушних дій. Коли кошеня в черговий раз «промахнеться», зберіть його необачність ганчірочкою і покладіть її в лоток. Місце злочину завжди потрібно ретельно вимивати, інакше кошеня може повернутися на запах. Як правило, коти привчаються до лотка, сходивши в нього кілька разів до ряду. Але пам'ятайте, чистити лоток необхідно якомога частіше. В іншому випадку Ви отримаєте протест в якості калюжі на самому видному месте.Немного терпіння і Ваш кошеня почне ходити в належне місце, і радувати вас своїми милими витівками. Тварина несе море позитиву, якщо воно виховане належним чином. Рекомендації Ви отримали, тепер справа за Вами.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tA-U_zcDkM0