Як зробити красиву заколку. Як зробити заколку зі стрічок.

Заколка в жіночих волоссі не тільки утримує волосся, але і може служити прикрасою. Зараз на прилавках магазинів можна зустріти велике різноманіття самих різних заколок від дизайнерського ексклюзиву до китайського ширвжитку. Але ж можна зробити красиву заколку і своїми руками, тим більше що це зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Три нешироких стрічечки різного кольору по 60 см, голки і нитка, клей (найкраще момент), одна невелика пуговка або стрази, одна автоматична шпилька або невеликий зажим для волосся.
Інструкція
1
Вам із стрічок необхідно приготувати по 12 заготовок кожного кольору. Довжина заготовок зі стрічок - 3, 4 і 5 см. Пелюсток складається з трьох шарів. Кожна стрічка розташовується поверх попередньої і повинна бути на 1 см. Довші. Все стрічечки відміряються, розрізаються. До уваги береться 3 різних кольори: зелений, червоний і жовтий. Зелений розташовується всередині червоного, а червоний усередині жовтого.
2
Отже, складіть спочатку вже готові заготовки навпіл уздовж, потім ще раз поперек. З заготовок зберіть пелюстка. Стрічечки з'єднуються в пелюстка за допомогою нитки з голкою. Так крок за кроком збираються і інші пелюстки, після чого зшиваються.
3
Коли всі пелюстки будуть зшиті між собою, затягніть нитку в центрі і закріпіть її. Вам залишається приклеїти клеєм стрази або гудзик в центр квітки і склеїти квітка і заколку .
Зверніть увагу
Якщо ви майструєте заколку з дітьми, простежте, щоб клей не потрапив малюкам на руки і тим більше в слизові оболонки.
Корисна порада
Ви можете обв'язати однотонної стрічечкою верх шпильки або приклеїти стрази. Також ви можете зробити зовсім маленькі квітки з меншою кількістю пелюсток. Тоді у вас вийде справжня клумба. Ще можна використовувати велику намистину в якості серединки квітки. Так само вона може поєднуватися з стрічкою, якою ви обмотали заколку; Квіточка потрібно зшивати міцно. Необхідно припекти краю стрічки або змастити клеєм, щоб надалі стрічечки НЕ розтріпалося.