Як розставити столи на весіллі.

Для того щоб весілля пройшло ідеально - важливо врахувати всі дрібниці. Важливо все: від зачіски та манікюру нареченої до розстановки столів в банкетному залі. Існує декілька різноманітних способів цієї розстановки.
Інструкція
1
Самій традиційною є розстановка весільних столів у вигляді букви П. За основним більш коротким столом (перекладина від «П») сідають молодята, поряд з ними - батьки, свідки, а гостей розсаджують за довгі столи .
2
Також прийнято розставляти весільні столи Т-образно. На чолі сідають наречені, а гості займають місця лицем один до одного вздовж довгого столу (ніжка від «Т»). Цей варіант посадки можна спростити, якщо приміщення для весільного банкету не відрізняється шириною. А гостей намічається не більше 30-40 осіб. Для такого випадку встановлюють звичайний довгий стіл, на чолі якого сідають наречений, наречена, гості ж розсаджуються вздовж нього. Якщо гостей дуже багато - то столи можна розставити у вигляді літери «Ш».
3
Європейський варіант розстановки весільних столів кращий для великих приміщень. В цьому випадку по залу розставляють безліч столиків, кожен з яких розрахований на 4-6 осіб. Варіації даного методу: розстановка по-англійськи - молодята сідають за окремий столик, а столики гостей групуються навколо місця, де влаштувалися наречені; розстановка по-італійськи - столики гостей розставлені по залу, а для столу молодят споруджений спеціальний подіум.
4
Американський спосіб розстановки передбачає не традиційне застілля, а, скоріше, фуршет або «шведський стіл». Гості не всідаються на свої місця, а бродять між довгих столів з закусками, кладучи на свої тарілки вподобані шматочки.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте, як розставити столи, розсадити гостей - скористайтеся послугами спеціаліста - весільного розпорядника.