Як приручити голубів. голубів є з рук.

За даними вчених, голуби вперше були приручені близько 5 тис. Років тому в Єгипті. Єгиптяни стали використовувати приручених вихованців для відправки листів. У 1167 році їх голубина пошта стала державною. В періоди воєн голуби виручали доставкою кореспонденції і навіть були навчені шпигунству. Сьогодні люди розводять голубів для задоволення і проведення змагань. У Росії перше суспільство по голубиному спорту з'явилося в 1890 році. Голуби з легкістю приручаються людиною.
Вам знадобиться
  • Корм, непомітний одяг, час.
Інструкція
1
Приручити голубів , що живуть біля вашого будинку. Можна просто привчити їх їсти з рук, а можна спорудити голубник, запросивши туди пернатих. В обох ситуаціях скористайтеся загальними правилами.
2
Регулярно спілкуйтеся з голубами. Приходьте до них в гості, розмовляйте, годуєте. Все це для того, щоб голуби поступово звикли до вас.
3
Перший час слід приходити в одній і тій же одязі. Голуби не люблять блискучі наряди. Одягайте щось нейтральне, не кричав.
4
Коли голуби звикнуть до вас, почніть привчати їх до рук. Спочатку кидайте корм подалі від себе, з кожним разом скорочуючи відстань. Не забувайте розмовляти з ними, сідаючи навпочіпки. Потім простягніть корм в руці. Ці птахи дуже люблять насіння соняшнику. Голуби бувають різними, у кожного свій досвід, як і в людини. Чи не лякливі птахи швидко звикнуть до рук, можливо, вони вже привчені до них. Будьте терплячі до полохливим голубам.
5
Голуб - не просто домашня птиця, приручена в давнину. Для багатьох народів він є символом ніжності, добра і миру. У християнській традиції голуб уособлює символ душевної чистоти, образ Святого Духа. В цьому образі на Христа під час хрещення зійшло божественне начало.
Корисна порада
1) Приручати голубів найлегше в зимовий період, підгодовуючи їх з рук. 2) Якщо у вас голубник і з'явилися пташенята, постарайтеся зробити так, щоб вони відразу звикали до ваших рук. Тоді з дитинства вони стануть ручними.