Як перевірити реле стартера. перевірка втягує реле стартера ваз 21014.

Кожен автомобіліст хоч раз в житті потрапляв у ситуацію, коли улюблена машина переставала подавати ознаки життя. Це може відбутися не тільки зі старим авто, але і з будь іномаркою - стартер може «не крутити», може клацати вхолосту втягивающее реле . Тому що немає абсолютно надійних автомобілів, рано чи пізно вузли та агрегати зношуються і потребують перевірки, ремонту або заміни.
Вам знадобиться
  • джерело живлення 12-16 В або 24-32 В, дроти
Інструкція
1
Демонтуйте стартер автомобіля з двигуна. Щоб перевірити втягивающее реле стартера, з'єднайте висновок втягивающего реле «50» з позитивним висновком АКБ, а корпус стартера з негативним. У справного тягового реле стартера якір висуне шестерню привода в вікно передньої кришки з характерним клацанням. Втягивающее реле одночасно виконує дві важливі функції. За допомогою важеля приводу (вилки стартера) з обгонной муфтою забезпечує зачеплення останнього з маховиком двигуна автомобіля, а також замикає контакти на торцевій частині, тим самим забезпечуючи проходження струму по ланцюгу до статора стартера. Типові несправності втягивающего реле - подгорание контактів, заклинювання якоря через корозію або потрапляння бруду, обрив або перегорання обмотки.
2
Встановіть між шестірнею і обмежувальним кільцем прокладку товщиною 12,8 мм і включіть реле . Візьміть прилад і перевірте напруга включення реле . Воно не повинно перевищувати 9 В при температурі навколишнього середовища 20 ± 5 ° С. Якщо напруга не відповідає, то це вказує на несправність або реле , або прівода.Данная схема перевірки застосовується для стартерів СТ-221, випущені до 1983 року, коли встановлювалося однообмоточное тягове реле . У стартера з таким реле також слід перевірити силу споживаного струму. Вона не повинна перевищувати 23 А.