Як малювати круті битви супергероїв.

Люди малюють майже завжди. Хтось заради задоволення, бажаючи продемонструвати майстерність, отримати визнання, а хтось заради заробітку. Незалежно від мети, в будь-якому з випадків хочеться отримати хороший результат малювання. Особливо ретельно підходять до малювання супергероїв , коли вони зображені під час битви.
Вам знадобиться
  • Олівець - м'який і твердий, папір, гумка, фломастери, фарби, точилка.
Інструкція
1
Підготуйте все, що необхідно для малювання, поточити олівці, перевірте, наскільки добре вони малюють.
2
Спочатку намітьте план, де вкажіть голови і тіло кожного з героїв. Зверніть увагу на статуру кожного з персонажів і їх розташування один щодо одного.
3
При малюванні голови кожного з героїв звертайте увагу на готові картинки і уявляйте, що має вийти. Надайте голові обсяг додатковими окружностями, додайте вилиці, вуха, виділіть лоб.
4
Щоб правильно передати вираз осіб супергероїв , можна не тільки звертати увагу на картинки, а й стежити за виразом облич людей, щоб виробити навички малювання емоцій.
5
Після того як закінчите малювати голову, починайте промальовувати тіло. Супергерої можуть мати непропорційні частини тіла. Тіло можна розділити на кілька частин і промальовувати кожну з них окремо.
6
Після тіла необхідно промальовувати кінцівки. Лінії ніг і рук необхідно передати дуже ретельно, спираючись на малюнки і натуру. Важливо передати рух персонажів, їх положення відносно один одного, що більшою частиною передається нахилом тіла і розташуванням кінцівок.
7
Почніть малювати одяг і зброя, яку тримають супергерої. Одяг можна малювати по пам'яті або дивитися на картинки персонажів. Ретельно потренируйтесь в малюванні коміра і складок на одязі.
8
Раскрасьте битву супергероїв за допомогою кольорових олівців, фарб або фломастерів. Не забувайте про відмінні особливості кожного з персонажів і при малюванні тримайте всі ці особливості в голові.
Зверніть увагу
Не бійтеся використовувати ластик при роботі. Це допоможе коригувати лінії і отримати хороший малюнок.
Корисна порада
Якщо у вас не виходить намалювати битву супергероїв спробуйте використовувати папір для перекладу картинки.