Як робити викрійки. конячка-качалка зробити самому.

Кожна жінка мріє добре одягатися, при цьому їй хочеться також, щоб її діти, чоловік і рідні теж добре виглядали.

Домогтися цього можна дуже просто - достатньо навчитися шити! В цьому випадку вирішується одночасно ряд важких жіночих проблем:

  • одяг дорогая;
  • речі «не сидять»;
  • не підходить за кольором або декору;
  • ні у кого такого більше немає.

Щоб добре шити, мало вміти строчити на машинці, потрібно правильно робити викрійки, що не багатьом по плечу. В цьому випадку є кілька способів, як можна отримати викрійки з урахуванням особливостей конкретної фігури.

Як зробити викрійки?

Є кілька основних способів зробити викрійки від класичних до сучасних за допомогою Інтернету.

  1. Самий довгий і трудомісткий спосіб самостійно робити викрійки - це отримати освіту на курсах крою та шиття або ж освоїти розумні книги по шиттю у всіх подробицях.
  2. Журнали мод, такі як «Бурда», відомі практично всім швеям. Вони містять докладні інструкції по технології шиття. Проблемою в цьому випадку залишається формування викрійки на нестандартну фігуру і не дуже-то і великий асортимент моделей в журналі. Щоб знайти потрібну річ іноді доводиться переглянути масу журналів або ж компонувати частини різних виробів.
  3. Комп'ютерні диски з програмами моделювання одягу, можуть бути як тематичними, так і універсальними. Вони містять від 20 до 50 моделей з викрійками, які можна надрукувати на домашньому принтері. Головна перевага дисків - враховується саме ваша фігура при побудові викрійки. Природно, ціна дисків коливається залежно від змісту диска.
  4. Замовлення викрійки з сайтів для шиття. Аналог дисків в сенсі використання в побудові індивідуальних розмірів. Можна вибрати дійсно одну потрібну модель і не купувати до неї на додачу ще 30 непотрібних. Хоча ціна сайтовой викрійки виходить значно дорожче дискової, мінус більше в тому, що нікому більше вже не роздрукували викрійку безкоштовно, треба буде теж платити.
  5. Найбільш ненадійний і трудомісткий спосіб - скористатися безкоштовною інформацією тематичних сайтів і форумів для пошуку потрібної викрійки і отримання інформації, як її зробити. Проблема в тому, що можна витратити багато часу і не факт, що отримана викрійка вам підійде.

Це основні способи знайти викрійки в даний час, хоча досвідчені швачки використовують лише власні знання. Який спосіб вибрати - питання особистих переваг і рівня знань.