Як продати телефон через інтернет.

Сучасна людина, що купив собі черговий стільниковий телефон , як правило, намагається збути його вже через кілька місяців. Мобільні телефон и - це пристрої, які оновлюються і вдосконалюються з дивовижною швидкістю і в гонитві за останньою моделлю споживачі бажають продати свій «мобільник». А як можна продати телефон через Інтернет?
Вам знадобиться
  • комп'ютер
  • доступ в Інтернет
Інструкція
1
Зверніться до Інтернет -аукціонам.Подобние аукціони - це найбільш ефективний спосіб продати телефон за допомогою мережі. Важливо лише зареєструватися і виставити «трубку» на продаж у відповідній категорії товарів. Можна сформувати остаточну ціну на товар або допустити торг на неї в межах позначеної суми. Мінусом такого способу продажу є тривалість (поки один з учасників аукціону не виграє право на покупку) і відсутність можливості спілкуватися з покупцем.
2
Розгляньте Інтернет -барахолкі. Інтернет - барахолки - це спосіб продати телефон швидко і за оптимальною ціною. Тут потрібно зареєструватися, описати свій телефон і вказати ціну на нього. Краще залишити контактні телефон и, щоб бажаючі могли швидко зв'язатися з продавцем для обговорення ціни і функціоналу телефон а. Мінус такого продажу полягає в тому, що оголошення на барахолці швидко застаріває, оскільки є багато охочих продати свої речі, тому доводиться його періодично оновлювати.
3
Зверніть увагу на «клубні сайти». «Клубні сайти» - це найбільш швидкий спосіб продати свій стільниковий телефон . Такі ресурси, як правило, присвячені конкретної моделі або марці телефон а і мають відповідний розділ «куплю - продам». Ось в цьому-то розділі і коштує надрукувати своє оголошення з обов'язковим зазначенням ціни та контактного телефон а. Мінусом подібних сайтів є достатньо жорстка конкуренція у продажу аналогічних «апаратів», тому ціни там часто мінімальні.
4
Зайдіть на сайти з купівлі телефон ов на запчастини. Цей варіант продажу мобільного телефон а підійде тим, у кого «пристрій» зламано, тріснуть дисплей або випав джойстик. Продати за великою ціною такої телефон не вдасться, але 30% -45% від його вартості виручити можна. Для того, щоб продати на такому сайті свій телефон , достатньо написати електронного листа або зателефонувати за вказаним телефон у і описати свою модель телефон а і її несправності. Покупець при цьому сам встановлює ціну на зламаний телефон .
Корисна порада
Розміщуючи оголошення про продаж телефону, потрібно відразу написати про всі недоліки і дефектах, тоді ймовірність повернення телефону покупцями буде мінімальною.