Як розмістити оголошення про продаж квартири.

Основним джерелом інформації про нерухомість на продаж служать друковані ЗМІ. Однак не слід недооцінювати і інтернет. Причому ефективними можуть бути не тільки спеціалізовані дошки онлайн оголошень, якщо вони є у вашому регіоні, а й територіальні форуми загальної тематики, якщо в них передбачено відповідний розділ і дозволено розміщувати безкоштовні оголошення.
Вам знадобиться
  • - номер газети;
  • - купон безкоштовного оголошення;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Почніть з тексту. Краще скласти кілька варіантів: один найповніший, а на його основі зробити декілька більш коротких із збереженням всієї основної інформаціі.По можливості, вкажіть всі фактори, що впливають на ціну квартири .Буде корисним почитати інші аналогічні оголошення і подумати , чи на всі питання вони дають відповідь, якої інформації в них не вистачило б вам, будь ви покупцем. Часто це допомагає зробити власне оголошення максимально інформативним.
2
Всі можливі способи подачі оголошення в газету ви дізнаєтеся з її свіжого номера. З нього ж можна вирізати купон безкоштовного оголошення, якщо такий предусмотрен.В цьому випадку його потрібно заповнити і віднести або вислати в редакцію або пункт прийому об'явленій.Прі наявності у газети сайта нерідко можна подати оголошення з його допомогою після реєстрації та авторізаціі.Возможни й інші варіанти, наприклад, по телефону.От вас вимагається найбільш зручний і найменш затратний.Отдавайте перевагу популярним у місті, де розташована квартира, виданням, якщо їх декілька, постарайтеся дати оголошення під все.
3
Щоб розмістити оголошення на онлайн дошці або форумі, заведіть там аккаунт. Потім авторизуйтесь, виберіть рубрику («Нерухомість») і підрубрики («Квартира», «Продаж»), введіть потрібні дані і вставте або наберіть від руки текст оголошення в призначені для цього поля.На форумі же виберіть розділ відповідної тематики і створіть тему. Будьте готові, що користувачі форуму стануть не тільки виходити з вами на зв'язок за залишеними координатами, але і задавати свої питання в темі і писати вам особисті повідомлення.