Як проектувати будинку ?

Якщо ви мрієте про заміський будинок і вже наближається до втілення мрії, то потрібно зайнятися проектуванням. Якщо проектування не виконуватиметься, то і проблем може виникнути багато при будівництві. При будівництві будинку навряд чи ви хочете зіткнутися з проблемами, тому краще всього заздалегідь зробити проектування. Проектуємо правильно!
Інструкція
1
Приступаємо до концептуального проектування. На даному етапі потрібно ретельно вивчити всі наявні проекти. Також ви можете застосувати свою фантазію. Цілком можливо, що один з готових типи будинків підійде саме до вас. Найкраще радитися з архітекторами при втіленні своїх фантазій. Саме вони підкажуть, як краще розташувати кімнати. В даний час практично всі фахівці мають індивідуальний підхід до замовника. До речі, при концептуальному проектуванні можна порадитися з фахівцями з ландшафтного дизайну. При проектуванні будинку потрібно заздалегідь задуматися про його оформленні.
2
При проектуванні вам потрібно врахувати, що мрія і реальність завжди відрізняється. Необхідно чимось жертвувати. Такі жертви в основному пов'язані з порадами фахівців з дизайну та архітектури. Ви можете скористатися послугами проектувальників. Вони підготують ескіз майбутнього будинку і правильно оформлять техніко-економічне обгрунтування. Також вони справлять оцінку економічних показників об'єкта. Після того, як проведена відмітка контурів об'єкта, ескіз можна вважати готовим. Далі виробляється робоче проектування.
3
Тепер вам потрібно зайнятися не малюнками, а комплектом робочих креслень. Саме на цих кресленнях можна буде побачити нюанси майбутнього будинку . Також буде видна планування. Деякі зміни та покращення в будь-якому випадку вносити доведеться. Однак при цьому потрібно залишати незмінною єдину концепцію. Коли проводиться робоче проектування потрібно оформляти інженерну частину у вигляді робочої проектної документації. Інженерна частина складається з двох частин - проект системи внутрішньої та зовнішньої мережі. Документацію обов'язково потрібно узгодити з відповідними організаціями.