Як стелити плитку.

Для обробки підлоги приміщення часто використовують плитку . Плитка буває різних видів і фасонів. Для того щоб правильно стелити плитку , потрібно володіти достатніми знаннями. У цій статті описано, як правильно класти плитку .
Інструкція
1
Роботу потрібно починати з укладання плитки на підлоги або настилання. Після цього виконується облицювання. Облицювання здійснюється кріпленням плиток до вертикальної поверхні.
2
Для початку потрібно зробити стяжку і встановити маяки. Пряма або діагональна настилка плитки на розчині виконується одразу ж після того, як зроблена стяжка. По розмітці потрібно укласти проміжні, а також фризові ряди плиток. За три плитку у всіх кутках приміщення потрібно розташувати під фризових маякових рядах. Також на лінії фриза потрібно укласти ще кілька плиток. Вони повинні знаходитися на відстань 2,5 метрів один від одного. Проміжний ряд укладають тільки у великому приміщенні, яке має площу понад 10 квадратних метрів.
3
Рівну та сиру стяжку потрібно покрити тонким шаром цементу. Заздалегідь підготовлену плитку укладаємо в проміжні та маякові ряди. Трохи притискаємо їх до основи. Плиткові підлоги повинні викладатися окремими смугами-захватками уздовж всієї стіни. Захватки повинні бути шириною близько 50 сантиметрів.
4
Перед тим як настилати підлогу з керамічної плитки, потрібно добре вирівняти підставу. Якщо основа нерівне і стяжка вже затверділа, то настилка ведеться іншим способом. Вирівнювати стяжку і кріпити плитку потрібно за допомогою цементного розчину. Стяжку потрібно змочити водою. Після цього на стяжку наносять 10 міліметровий шар розчину. При укладанні плитки потрібно їх утапливать в розчин на 3-5 міліметрів, при цьому потрібно перевіряти, щоб вони були рівні.
5
Найкраще класти плитку таким чином: укладаємо ряд плиток, потім кладемо на них невелику дошку і вдаряємо по ній молотком. Так потрібно вирівняти весь ряд. Якщо плитки виявилися нижче рівня маяків, то під них необхідно підкласти розчин і знову вирівняти ряд. Після 2-4 днів розчин, що знаходиться під плитками, буде міцним. По такій підлозі можна буде пересуватися. Шви можна заповнити спеціальної затіркою.