Як зберігати гарбуз.

Не дарма гарбуз називають «королевою городу, адже в ній містяться білкові і азотисті речовини, крохмаль, каротин, солі фосфору, міді, заліза, вітаміни С, D, B1 і B2. Існує велика кількість сортів, форм і кольорів гарбуза, і аж ніяк не всі види цього овоча вживають в їжу. Гарбуз добре використовується в кулінарії практично у всіх країнах світу. З неї готують смачну корисну кашу, варять супи, вичавлюють сік і додають в десерт. Однак корисна не тільки сама гарбуз, але й насіння, що містяться всередині. Їх вживають у їжу як противоглистного і протиблювотний засіб.
Інструкція
1
Існують зимові сорти гарбуза і літні. Їх можна зберігати в будь-якому прохолодному місці декілька тижнів і навіть місяців, але не можна зберігати в холодильнику. Ідеальне місце для зберігання гарбуза - це, звичайно ж, льох. Але якщо у вас немає льоху, гарбуз можна зберігати на заскленій лоджії.
2
Важливо пам'ятати, що зимові сорти гарбуза краще вберегти від прямих сонячних променів. Тому розташуйте плоди гарбуза на стелажах плодоніжками вгору, і головне, щоб вони не стикалися боками один з одним.
3
Зверху гарбуз потрібно накрити тканиною або соломою. Якщо температура на лоджії опускається нижче +2 градусів, значить, гарбуз потрібно накрити тепліше.
4
Існують такі сорти гарбуза, яку можна зберігати без шкоди при кімнатній температурі в домашніх умовах.
5
Розрізану гарбуз можна зберігати в холодильнику всього 3-4 дня. Якщо ж ви хочете продовжити зберігання гарбуза, її потрібно очистити від шкірки та насіння і прибрати в холодильник.
6
Оптимальна температура для зберігання плодів гарбуза - 8-10 градусів. Відносна вологість повітря - 70-80%.
Зверніть увагу
Непридатні для зберігання гарбуза вологі і холодні приміщення.
Корисна порада
Якщо у вас відсутній сховище, гарбуз можна зберігати в скирті сіна або соломи. Розрізані плоди гарбуза зберігаються не більше 10 днів. При високій вологості в приміщенні, на гарбузі починає розвиватися грибок і овоч незабаром згниє.