Як вирішити проблему на роботі.

Вам заважають працювати якісь проблеми? Що ж робити, щоб впоратися з величезною кількістю накопичених обставин? По-перше, не вішайте ніс, по-друге, почніть діяти.
Інструкція
1
Переконайтеся в наявності проблеми. Нерідко буває так, що проблема занадто роздута, а може і взагалі не є нею. Цілком можливо, що це всього лише чергова задача, яка вимагає якнайшвидшого вирішення. Приміром, якщо у вас завис комп'ютер, навряд чи можна назвати це проблемою. Вашим завданням буде покликати системного адміністратора на допомогу.
2
Визначте розміри проблеми. Різні за обсягом проблеми вимагають різного рішення. Якщо проблема невелика, то ви, можливо, впораєтеся своїми силами. Якщо ж якась проблема знаходиться поза вашої професійної компетенції, покличте на допомогу кваліфікованого фахівця, або вашого начальника, якщо проблема носить адміністративний характер.
3
Дійте сміливо. Якщо хтось ставить ваш професіоналізм під сумнів, і це є для вас проблема - не тушуйтесь, спокійно доводьте свою кваліфікацію справою. Якщо ж вас не можуть об'єктивно оцінити і це заважає вашій кар'єрі, можете сміливо міняти місце роботи. В обстановці недовіри мало, що у вас може вийти.
4
не гарячіться. Не можна вирішувати проблеми на гарячу голову. Дійте рішуче, але ніколи не підвищуйте голос, якщо мова зайшла про суперечку. Не варто виходити з себе, якщо трапилися якісь технічні неполадки. Справі це не допоможе, а здоров'я нервової системи ви собі запросто можете подпортіть.Холодний розум і тверезий розум - запорука успішного вирішення будь-якої проблеми і не тільки на роботі .
5
Не панікуйте. Паніка - головний ворог рішення будь-якої проблеми. Паніка може вам завадити помітити рішення, яке може бути не лежить так вже глибоко. Якщо зайшли в ступор - відсторонитеся. Правильне рішення, можливо, само прийде до вас у голову.