Як розмістити файл для скачування. Як розмістити посилання на сайті для скачування.

Для передачі файлів великій кількості адресатів в інтернеті, як правило, використовують «файлообмінники» - веб-сервіси, що спеціалізуються на зберіганні архівів, зображень, програм і т.д., що завантажуються користувачем. Власник файлів отримує постійний http-адресу місця їх зберігання і може розміщувати ці посилання в мережі для організації публічного доступу, або пересилати їх комусь персонально.
Інструкція
1
Почати процедуру розміщення файлів слід з вибору умов зберігання та доступу - є відмінності у різних сервісів. Найбільш істотні з них - час зберігання, обмеження в умовах скачування, максимальний розмір збережених файлів і доступність сервісу з різних географічних точек.Время зберігання файлів може бути в діапазоні від декількох тижнів (наприклад, iFolder) до необмеженого терміну (наприклад, Rapidshare). Але якщо прочитати умови конкретного сервісу, то можна з'ясувати суттєві деталі - наприклад, iFolder, пропонуючи за замовчуванням два тижні зберігання:, надає можливість його продовження. Тоді як Rapidshare, пропонуючи вічне зберігання, все ж видалить файл, коли кількість звернень до нього дорівнюватиме нулю протягом якогось часу. Деякі з сервісів взагалі не передбачають безкоштовного скачування ваших файлів , але більшість просто встановлюють обмеження на безкоштовний доступ. В основному ці обмеження стосуються швидкості скачування і кількості файлів в певний проміжок часу. Крім того, безкоштовний доступ, як правило, передбачає обов'язковий перегляд реклами перед початком процесу вивантаження файла.Максімальний розмір одного зберігається файлу в даний час коливається від ста мегабайт до декількох гігабайт.Некоторие із сервісів мають обмеження на доступ до збережених файлів для користувачів з певних країн . Таким способом вони фільтрують платоспроможних споживачів для реклами своїх спонсорів.
2
Ознайомившись з умовами та відібравши найбільш підходящий сервіс, можна буде переходити до практичної реалізації задачі розміщення файлу в мережі. Для початку перейдіть на сайт файлообмінника, наприклад - http://multiupload.com
3
Цей сервіс гарний тим, що може продублювати ваш файл відразу на восьми файлообмінниках. За умовчанням вибрані всі вісім, приберіть відмітки навпроти тих, які вам не потрібні. Потім натисніть кнопку Browse і виберіть підготовлений до завантаження файл. Нижче поля вибору об'єкта завантаження є поле з написом "File description" - тут ви можете вказати опис, який буде присутній на сторінці вивантаження файлу. У нижній частині форми розміщені два поля для введення email-адрес - якщо ви хочете відправити кому-небудь посилання на скачування цього файлу, то в поле "From e-mail" вкажіть адресу відправника (це ваша адреса), а в поле "To e -mail "- адреса одержувача. Заповнивши тут все необхідне, натисніть кнопку Upload.
4
Після закінчення процесу завантаження побачите табличку, що містить ім'я файлу, його розмір і посилання на скачування. Посилання буде одна, а у перейшло по ній відвідувача буде можливість вибрати будь-який з восьми файлообмінників. Ви можете розмістити в мережі як цю єдину посилання, так і всі вісім. А можете розкидати посилання роздільно за різними формами, блогам і т.д. на ваш розсуд.