Як зшити рулонну штору. Як зробити римську штору.

В невеликому приміщенні, де необхідно заощадити місце, залишити простір нижче підвіконня вільним, дуже вигідно виглядають і чудово функціонують рулонні штори. Зшити рулонну штору досить просто самостійно, отримавши в підсумку унікальний інтер'єр.
Вам знадобиться
  • - тканина
  • - стрічки
  • - швейні приналежності
Інструкція
1
Для того щоб зшити рулонну штору , приготуйте відріз тканини для її лицьової сторони і відріз тканини для внутрішньої сторони. Для рулонних штор найчастіше вибирають щільну тканину.
2
Підготуйте стрічки для підв'язування штори, їх можна зшити з більш тонкої і контрастної тканини, а можна купити готові. Стрічок вам знадобиться не менше 2 пар, а якщо штора занадто широка, 3-4 пари.
3
Визначтеся, на чому буде кріпитися штора, це може бути або стельовий карниз, який можна прикріпити до верхньої частини віконного отвору, або настінний карниз, якщо штора повинна бути трохи попереду віконного прорізу.
4
Виберіть планку з будь-якого матеріалу, яка служитиме в ролі утяжелителя в нижній частині штори.
5
Розрахуйте розмір штори, додавши до висоті вікна 9см на шви і відстань від вікна до карниза, якщо будете використовувати карниз для кріплення. До ширині вікна додайте 3см на шви, якщо штора буде попереду вікна, додайте ще 5см.
6
З'єднайте лицьовими сторонами і зшийте разом внутрішню і зовнішню частини штори. Виверніть прострочену штору на лицьову сторону і пропрасуйте. У нижній частині зробіть строчку так, щоб в утворився тунель можна було помістити утяжелитель.
7
Виконайте в верхній частині штори обробку для обраного вами карниза. Для додання жорсткості у верхній частині вставте легку, але жорстку рейку. Таку штору можна прикріпити до карнизу на тканинній липучці.
8
Оберіть місце розташування стрічок і пришити їх до штори так, щоб з внутрішньої і зовнішньої сторони спускалися вниз дві стрічки з однієї точки.
9
Повісьте штору , скрутіть рулон з нижньої частини до необхідного рівня і закріпіть, зав'язавши стрічки.
10
На вікні ви можете розмістити одну, дві або більше таких штори, орієнтуючись на кількість склопакетів. Тоді ви зможете регулювати кількість потрапляє в квартиру світла, закручуючи кожен рулон на різну висоту.
Зверніть увагу
Грецькі штори повинні бути пишними. Фактично грецький стиль штор - це традиційна для нас класика, але з великою кількістю складних драпіровок, шнурами і китицями, свагами і ламбрекенами. Якщо ви любите розкіш, то вам напевно сподобається текстиль для дому та штори в грецькому стилі.
Корисна порада
Сучасний дизайн штор досить різноманітний і в даний час дозволяє нам оформити вікна за своїм власним смаком. Штори в грецькому стилі дозволять прикрасити вашу квартиру більш розкішно, ніж звичайні штори. Грецькі штори можуть бути найбільш непередбачуваних кольорів: червоного, синього, зеленого і навіть чорного.