Як намалювати Сасорі.

Не має значення, з якої причини ви вирішили намалювати Сасорі. Якщо ви є фанатом мультиплікаційного серіалу або просто любите малювати, чому б і ні. Зробити це можна з різних причин і для самих різних цілей, в будь-якому разі, не завадить інструкція, яка допоможе зробити це якомога краще.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець.
Інструкція
1
Починати малювати Сасорі потрібно з кола для голови. Після кола намалюйте лінії, що визначають позицію тіла. На практиці виходить як у старому віршику, «Палка, палиця, огуречек». У нашому випадку не буде огуречка.
2
На даному етапі надається форма особи Сасорі, наноситься розмітка для зачіски. Коли загальний контур зачіски готовий, можна додати деталі до волосся.
3
До того як ви почнете малювати обличчя, треба намітити контури плаща. Того самого, який носять Акацукі. Починати слід з коміра. Далі дотримуйтеся вниз. Намалюйте плечі й рукави, відзначте хмари на плащі.
4
Завершіть малювання плаща. Також потрібно довести до кінця малювання хмар.
5
Можна зробити начерки для очей, намалювати ніс і рот. Додайте подробиць комірові, прорисуйте всі деталі.
6
Наступний крок - намалюйте форму ніг, черевики, самі руки і ноги. Прорисуйте всі дрібні деталі.
Зверніть увагу
Якщо ви не плануєте вникати в тонкощі внутрішнього світу цього персонажа і зображуєте його виключно з любові до мистецтва, вам не варто розраховувати на захоплені відгуки фанатів серіалу про вашу творчість.
Корисна порада
Приступаючи до зображення даного персонажа на папері, не полінуйтеся дізнатися його історію, вникнути в риси характеру. Яка роль у долі цієї персонажа його бабусі, наприклад.