Як підписати анімацію.

Ви вже зустрічали таке явище, як підписана анімована аватарка? Красиво, чи не так? І є досить простий спосіб підписати анімацію за допомогою так званої имедж реді. Але в Фотошопі CS3 немає имедж реді. Однак спосіб підписати анімацію є навіть в такій ситуації. Потрібно просто знати про невеликі хитрощі. Дана інструкція розрахована на тих, хто знайомий з основними принципами роботи в Фотошоп.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Фотошоп CS3.
Інструкція
1
Збережіть обрану анімацію в будь-який зручний місце на вашому жорсткому диску.
2
Відкрийте програму Фотошоп CS3. Запам'ятайте назву папки, в якій ви зберегли ваш вже готовий анімований аватар. Також запам'ятайте або запишіть назву самого файлу з аватаркою, адже вам доведеться його знайти на диску і відкрити в програмі.
3
В Фотошоп CS3 заходимо: Файл/Імпортувати/Кадри відео в шари. Якщо ваша програма не русифікована, це буде виглядати так: File/Import/Vedeo frame to layers. В результаті у вас відкриється анімована картинка покадрово.
4
В рядку назви пишемо запомненное нами назва файлу (дивись Крок 2).
5
У вікні натискаємо ОК. І далі проводимо з аватаркою всі необхідні нам маніпуляції.
Зверніть увагу
Якщо ви використовуєте ліцензійне русифіковане програмне забезпечення, справи у вас підуть куди простіше. Є безліч сайтів, де пропонують скачати різні русифікатори, проте до пропонованого ПЗ потрібно ставитися вкрай обережно, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Швидше за все, разом з такою програмкою ви отримаєте ще парочку, що не були афішувати тим, хто роздає ПЗ.
Корисна порада
Якщо ви мало знайомі з програмою Фотошоп CS3, вам варто знайти більш докладний урок по підписанню анімації, забезпечений картинками.