Як проплисти швидше.

Багатьох любителів плавання нерідко цікавить питання, як же поліпшити свої результати? Як тренувати швидкість в плаванні? Якщо ви є шанувальником плавання, і вам теж цікаві ці питання, ознайомтеся з рекомендаціями нижче.
Інструкція
1
Працюйте над технікою. Навіть якщо ви фізично розвинені, не факт, що ви використовуєте свій потенціал на повну силу. Попросіть тренера, щоб він подивився ваші рухи і вказав на помилки. Соромитися своїх помилок не варто, навіть відомі спортсмени нерідко перебудовують свою техніку.
2
Зміцніть цільові м'язи. Техніка - це ще половина справи. М'язовий потенціал теж можна підняти. Розвивайте різні групи м'язів, залежно від стилю. У будь-якому випадку слід зміцнити м'язи спини, дельтовидні м'язи і трицепси. Для плавання брасом потрібні також міцні ноги. З залізом не варто старатися, це може привести до затурканості м'язів і до погіршення гнучкості. Робіть вправи з власною вагою. Можна використовувати блочні тренажери.
3
Тренуйте легені. Із слабкими легенями в плаванні робити нічого. Однак, якщо регулярно тренуватися - можна збільшити об'єм легенів. В іншому випадку, вам не допоможуть техніка і міцні м'язи, якщо не зможете правильно контролювати дихання.
4
Використовуйте ласти. Якщо вам швидкість потрібна не для змагань, а лише для абсолютних швидкісних показників, можете скористатися старим перевіреним способом плавання - з ластами.
5
Пливіть під водою. Під водою опір менше. На змаганнях з класичного плавання вам ніхто не дозволить занурюватися під воду, але якщо ви просто соревнуетесь з друзями, можете використовувати цей трюк. Особливо, якщо легкі розвинені добре.
6
Працюйте над гнучкістю. Хороша гнучкість дозволить робити велику амплітуду. Це відповідно збільшить вашу швидкість. Відточуйте всі ці кроки, і ваша швидкість стане значнішою.