Як зробити кролика з паперу.

Паперовий кролик може стати ялинковим прикрасою, допомогти вам розповісти дитині казку або «знятися» в домашньому спектаклі. Щоб надати фігурці колорит, можете підібрати гарну папір.
Вам знадобиться
  • ? Папір
  • ? Ножиці
  • ? Лінійка
Інструкція
1
Спочатку на аркуші потрібно намітити лінію, що перетинає його по діагоналі.
2
Наступним дією треба повернути лист так, щоб лінія згину лежала до вас вертикально. Після цього бічні сторони листа складаються до середньої лінії, щоб вийшов своєрідний «повітряний змій».
3
Тепер «голову» повітряного змія (ту його частину, яка не була складена до центру) потрібно зігнути вниз по лінії розділу «голови» і «тулуба» повітряного змія, тобто нагнути до складеним у попередньому пункті частинам листа.
4
Далі «голову» повітряного змія подумки ділимо на дві частини горизонтальною лінією приблизно посередині і згинаємо в зворотну від «тулуба» сторону.
5
На місці колишньої «голови» нашої майбутньої вироби бачимо 3 трикутника. Один спрямований своєю вершиною в зворотну сторону від фігурки і знаходиться посередині, а інші два трикутника вершинами дивляться на фігурку і розташовуються по краях. Їх ми послідовно складаємо по лінії з'єднання їх з великим трикутником.
6
Перевертаємо вийшла фігуру.
7
Бачимо дві частини нашої фігури - основну і трикутник, який візуально відділений від іншої частини. Не враховуючи цього трикутника, складаємо фігурку навпіл горизонтальною лінією
8
Тепер складіть навпіл від себе вертикальною лінією.
9
Зараз ми отримали чотирикутник. Якщо подивитися на нього так, щоб фігурка розташовувалася боком, то ми побачимо, що вона розділилася на три частини - довгий трикутник, трикутник трохи менше і трапецію. Беремося за довгий трикутник і тягнемо вгору і на себе (саморобка розташовується до нас двома кутами) приблизно на 45 градусов.Ми отримали майбутні вуха кролика .
10
Трикутник, який було потрібно потягнути на себе в попередньому дії, розріжте навпіл від самого гострого кута до прямого кута цього трикутника.
11
Симетрично відігніть частина кожного вуха вниз, щоб кінці вух дивилися в підлогу.
12
Підніміть верхній шар паперу на кожній частині, яку загнули в попередньому дії, і притисніть його до фігурки. Повинні вийти два трикутника з додатковим четвертим кутом в підставі посередині.
13
Тепер, не зважаючи четвертий кут посередині, по лінії підстави трикутника відігніть вуха назад і верхню половинку вуха злегка притисніть до нижньої з кожного боку.
14
Залишається тільки розфарбувати вийшла модель як вам завгодно, і кролик готовий!
Корисна порада
Важливо, щоб аркуш паперу був акуратним, рівним квадратом, інакше фігурка орігамі може вийти некрасивою або неправильною.