Як зробити круту презентацію.

Ефектно презентувати свою ідею або проект вдається не кожному. Мета презентації - донести ключову думку задумки так, щоб вона була схвалена керівництвом або колегами і незабаром реалізована. Виступити перед аудиторією гідно і «заразити» присутніх своєю ідеєю допоможуть наступні поради.
Інструкція
1
Час. Якісно підготовлена презентація не повинна займати багато часу. Досить 10-15 хвилин, щоб розповісти про свою ідею і привести аргументи на її захист. Коли презентація затягується, слухачі втомлюються і починають втрачати інтерес до виступаючого оратору.
2
Ефекти. Використовуйте в презентації аудіо та відео ролики. Такі мультимедійні елементи здатні «струснути» аудиторію, залучити інтерес і більш розгорнуто і дохідливо розповісти про ідею. Ефекти анімації також прикрасять вашу презентацію .
3
Сценарій. Продумайте структуру виступу. Що скажете спочатку, щоб заінтригувати слухачів, що - в середині і в кінці. Найкраще говорити простою мовою, не вдаючись до складних формулювань і незрозумілою термінології. Щоб привернути до себе аудиторію, розкажіть історію з життя, ваш пережитий досвід, який пов'язаний з темою виступу. Хороший оратор розповідає голосно, впевненим тоном і чітко. Тому, потренируйтесь заздалегідь над вашою дикцією.
4
Використовуйте в презентації до 10 слайдів, якщо вона опрацьована в програмі PowerPoint. Оформіть їх в єдиному стилі. Інформація на слайдах повинна бути виділена крупним шрифтом і містити в собі найголовніше.
5
Зовнішній вигляд. Одяг виступаючого не повинна приковувати до себе погляди слухачів. Не варто надягати екстравагантні речі. Діловий стиль - прекрасний образ для оратора. Попрацюйте над макіяжем і зачіскою. Для денного макіяжу підійдуть лілові і світлі тони тіней, помади. Зачіску зафіксуйте так, щоб волосся вам не заважали під час виступу.