Як малювати костюм.

Перед кожним художником рано чи пізно постає питання: що написати? Відповідь на це питання набагато простіше, ніж може здатися. Малювати можна буквально все, тому що в кожній речі можна знайти масу цікавого: форму, колір, фактуру. Найголовніше - зуміти побачити незвичайне і привабливе в самому простому і повсякденному.
Вам знадобиться
  • Графітний стрижень, лист щільного паперу, кисті, акрилові фарби.
Інструкція
1
Візьміть графітний стрижень і зробіть начерк. Вследствии це допоможе вам писати швидко і вільно. Розгляньте основні обриси предметів і те, як вони вписуються в трикутний формат. Подумайте, як вам краще розташувати предмети на папері з тим, щоб оживити задній план за рахунок відкидаються тіней. Вирішіть, яким повинен бути передній план вашої композиції.
2
Для того щоб намітити контури композиції, змішайте в рівних пропорціях ультрамарин і сиру умбру. У вас вийде нейтральний тон, інтенсивність якого залежатиме від кількості доданої в фарбу води. Сильно розведіть фарбу водою і накидайте пензлем №4 контур композиції, звіряючись зі зробленим вами попередніми начерком. Прагніть до того, щоб лінії були впевненими і простими. Чи не забудьте про відкидані тіні і не порушуйте трикутну структуру компазиция.
3
Завершіть контурний рисунок сміливими, напрвлениях донизу, лініями. Вони показують напрямок основних складок на що важить одязі. Встановіть та намітьте розташування і обрис тіней на стіні, взявши для цього сильно розведену суміш ультрамарину і сирої умбри.
4
Продовжуючи писати впевненими мазками пензля, окрасьте ультрамарином плащ. Додайте в ультрамарин сирої умбри і намалюйте контур темного плаща. Потім сильніше розведіть цю фарбу водою, щоб написати лежачу на стіні тінь.
5
Прийшла пора поглибити холодну тінь, що лежить на стіні і плінтусі. Змішайте кілька фарб: білила, сиру умбру, ультрамарин, трохи жовтої охри і червоного кадмію. Напишіть цією фарбою рівну густу тінь.
6
Змішайте сіру фарбу з білил з додаванням сирої умбри і пофарбуйте затінену верхню частину плінтуса. Освітлити фарбу білилами і напишіть що висить на вішалці плащ.
7
Уточніть обриси вішалки темної сумішшю сирої умбри і ультрамарину.
8
Пройдіться по картині і поглибте сумішшю сирої умбри і ультрамарину затінені ділянки композиції. Приділіть особливу увагу глибоким тіням в складках одягу.
Зверніть увагу
На висить на вішалці одязі добре помітні чіткі складки і тіні, при цьому кожен плащ або куртка утворює яскраве кольорове пляма.